Úvod > Co chcete dělat? > S Jetíkem po českých horách

S Jetíkem po českých horách

Příroda
Na více než 150 místech českých a moravských hor jsou umístěna Jetíkova razítka. Hráči místa navštěvují (pěšky, na kole i na běžkách) a otisky razítek sbírají do tzv. Jetíkova pasu. Pas si vyzvednou na tzv. sběrných místech.
Sbírka razítek v pasu je stylově honorována. Za 7 Jetíkových razítek získá sběrač zelený, za 14 oranžový a za 21 prestižní červený Jetíkův odznak. Není to odznak ledajaký, nýbrž zasloužený, spojený s množstvím krásných zážitků a pozdějších vzpomínek. Majitel 21 razítek může také vstoupit do slosování o praktické ceny.

Ani tím hra nemusí skončit: pořídíte si nový pas a sbírání může začít nanovo. Více než 150 razítkovacích míst v sedmi horských oblastech od Krušných hor po Beskydy je podrobně popsáno na webu.Databáze představuje bohatou zásobu tipů na víkendové výlety i dovolenkové pobyty s menšími dětmi, které hon za Jetíkem jistě zaujme až nadchne. Na Jetíkově webu najdete i další cenný obsah, jako popisy tras k vybraným razítkovacím místům, texty o bezpečném a ohleduplném pohybu v horském terénu, pozvánky na jetíkovské akce nebo hry a testy pro dny, kdy vás počasí nepustí ze základního tábora.
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 10. 2019