Úvod > Co chcete dělat? > Rybník Rampichov v Letkově – ráj pro rybáře
Letní sporty

Rybník Rampichov v Letkově – ráj pro rybáře

Na rybníku Rampichov v Letkově pouhé 3 km od Plzně najdou svůj ráj zkušení rybáři i pro úplní začátečníci, včetně dětí. Návštěvníkům je nabízen plný servis, včetně zapůjčení rybářského vybavení.
Rybník Rampichov má cca 1,5 ha a je umístěn v klidném prostředí vzrostlých stromů, avšak na dohled hlavní silnice. Lovit zde mohou rybáři všeho věku i výkonnosti. Rádi vám zde zapůjčí pruty, podběrák, zakoupíte tu také návnady a zkušení rybáři poskytují veškeré poradenství. Po úspěšném lovu vám zde úlovky případné očistí a vykuchají.

Lov je povolen pouze na umělou mušku, přívlač a po domluvě na položenou s použitím rostlinné nástrahy. Množství lidí není v podstatě omezeno a cena povolenky je 100 Kč na osobu za den. Chytat zde můžete po celý rok, v zimě se zde konají "lovy na dírku". Ulovit si zde můžete pstruha, candáta, kapra, lína, amura, cejna, plotici či okouna.

V teplejších měsících je zde možné uspořádat rodinné oslavy a podnikové akce (minimálně pro 20 osob) pod zastřešenou pergolou s přiléhajícím vinným sklípkem. Po dohodě pro vás personál zajístí občerstvení, upeče se maso, popřípadě domácí chléb, preclíky nebo štrúdl.

Ubytování a restaurace v okolí