Úvod > Co chcete dělat? > Romantický víkend na jihočeském venkově

Romantický víkend na jihočeském venkově

Zážitky
Užijte si romantiku ve venkovském apartmánu v jižních Čechách, který je součástí bývalého, nově rekonstruovaného vesnického statku. Vesnička Polště se nachází cca 10 km od Jindřichova Hradce uprostřed romantické krajiny plné lesů, rybníků a řek.

Zveme vás k objevování nádherné přírody jižních Čech ze sedla vašeho jízdního kola a nabízíme útulné ubytování v rodinném apartmánu na venkovském statku v romantické vesničce Polště - přijedte si užít romantický víkend se speciálně připraveným balíčkem relaxačních služeb - saunování, relaxační a masážní koupele. Poté si vychutnejte procházku po okolí jihočeské vesničky, nordic-walking, výlet na kole nebo běžkování po okolí.

Apartmán je určen pro rekreaci rodin či menších skupin lidí. Zdejší krajina protkaná cykloturistickými trasami je vhodným místem jak pro výlety do přírody tak do četných historických měst a objektů s bohatým kulturním programem zvlaště v letních měsících. Dopřejte si romantiku u nás. Bezpečné uschování vašich kol je samozřejmostí.

Okolí Polště je protkáno cyklostezkami, olíbené jsou vyjíždky do lesů na Jemčině a návstěva zámečku. Možnost krátkých i delších výletů do míst jako Stráž nad Nežárkou, Třeboň a rybník Svět, Libořezy, Malíkov, Dolní Žďár, Lásenice, Lutová, Staňkov, Chlum u Třeboně a další.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 11. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Autokemp U Skalníků

Autokemp U Skalníků

Stráž nad Nežárkou, Jižní Čechy
Penzion a restaurace U Černého čápa

Penzion a restaurace U Černého čápa

Lásenice, Jižní Čechy
Rybaření na Frankově dvoře u Jindřichova Hradce

Rybaření na Frankově dvoře u Jindřichova Hradce

Jindřichův Hradec, Jižní Čechy