Úvod > Co chcete dělat? > Rodinný zábavní park Toboga Bongo v Brně
Rodinný zábavní park Toboga Bongo v Brně
"> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Zážitky

Rodinný zábavní park Toboga Bongo v Brně

Svět pro opičárny vašich dětí! Toboga Bongo Brno je jedinečný zábavní park pro celou rodinu. Nabízíme také školám, školkám i jiným kolektivům možnost výletu do našeho centra.
V hale na ploše 2800 m² se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro vaše děti. Každá z nich přitom představuje jiný světadíl či zemi. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu kolem světa.


Proč se u nás líbí dětem

Bongo Brno přínaší dětem možnost prožít za každého počasí den plný zábavy, pohybu a nejrůznějších opičáren. Na společných výpravách si najdou nové kamarády, při překonávání rozmanitých překážek si zvýší své sebevědomí. U nás se skutečně fantazii žádné meze nekladou. Dobrodružství, zábava, pohyb...
 

Proč se u nás líbí dospělým

Všechny atrakce v hale podléhají přísným bezpečnostním i hygienickým předpisům. Díky tomu si mohou dospělí bez obav o své ratolesti užívat návštěvy haly v prostorách bistra nebo si sami vyzkoušet některé z mnoha atrakcí. Kromě zmiňovaného občerstvení park BONGO nabízí rodičům čtenářský a internetový koutek nebo sledování různých projekcí, vystoupení a programů. Bez problémů tak může u nás celá rodina dohromady strávit společný čas bez stresu a přitom si i aktivně odpočinout.

Velmi oblíbené jsou také dětské narozeninové oslavy. Spokojené a šťastné jsou nejen děti, ale i maminky, které si narozeninový den své ratolesti užijí v klidu a bez stresu. Připravili jsme pro vás několik narozeninových balíčků, stačí si jen vybrat. Ke každému balíčku můžeme přidat navíc podle vašich požadavků individuální program tak, aby si vaše dítě a jeho malí hosté tento výjimečný den opravdu užili.  

Atrakce jsou doplňovány dle nejnovějších trendů. Žhavou novinkou v parku Bongo je 5D kino. Nechte se vtáhnout do neuvěřitelného světa pěti dimenzí! Vhodné pro děti od 5 let! Pestrá nabídka filmů od dětských, po fantazijní, dobrodružné, strašidelné, či hororové! Poznejte, jak vypadá svět po apokalypse, zažijte vzrušující horskou dráhu a proplujte aquaparkem piráta Červenovouse!
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 10. 12. 2020
Don Shot střelnice Brno

Don Shot střelnice Brno

Brno, Jižní Morava
Jump Academy Brno

Jump Academy Brno

Brno, Jižní Morava
Golf Kšírovka

Golf Kšírovka

Brno-jih, Jižní Morava