!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Rodinný Park Hájenka
Rodinný Park Hájenka
"> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto

Rodinný Park Hájenka

Letní sporty
Nové lanové centrum nacházející se v krásném prostředí lesa Lednico-valtického areálu. Hájenka Park v bezprostřední blízkosti města Břeclav nabízí tři trasy, z nichž dvě jsou určeny pro širokou veřejnost a třetí je Lanáček pro děti od 3 let.
Rodinný park Hájenka, který byl dokončen na jaře roku 2016, nabízí nejširší veřejnosti unikátní sportovně-rekreační aktivity na ploše okolo 7 000 m2. Díky bohaté nabídce služeb je park často navštěvován nejen školními výpravami a sportovními kluby, ale firemními týmy. Park se nachází v těsné blízkosti Lednicko-valtického areálu.

Pro nejmenší návštěvníky je určena trasa Lanáček, která je tvořena tuctem lanových překážek ve výšce 1,5 m. O něco obtížnější je Modrá trasa, která je učena především rodinám s dětmi. Překážky Červené trasy se nacházejí ve výšce 4 – 6 m nad zemí a vyžadují značnou dávku odvahy. Teambuildingové programy zahrnují například „Boj o přežití“ nebo „Pohádkový les,“ který rád klame svým názvem.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 9. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Vinárna a penzion U Doubků

Vinárna a penzion U Doubků

Břeclav, Jižní Morava
Zámecký pivovar v Břeclavi

Zámecký pivovar v Břeclavi

Břeclav, Jižní Morava
Hotel Rose Břeclav

Hotel Rose Břeclav

Břeclav, Jižní Morava