Úvod > Co chcete dělat? > Restaurant U Dvou Kohoutků v Pardubicích
Restaurant U Dvou Kohoutků v Pardubicích
"> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Gurmánská turistika

Restaurant U Dvou Kohoutků v Pardubicích

Malá nekuřácká restaurace v blízkosti centra Pardubic nabízí vybraná jídla z domácí i zahraniční kuchyně, široký nápojový a vinný lístek. V restauraci myslí také na nejmenší hosty, pro které je na zahrádce připraven dětský koutek.
Příjemnou atmosféru nekuřácké restaurace v moderním stylu s kapacitou 30 míst v přední části a 24 míst ve variabilním salónku doplňuje venkovní zahrádka s dalšími 36 místy, která od jara do podzimu nabízí posezení na čerstvém vzduchu.
 
Restaurace nabízí vybraná jídla z domácí i zahraniční kuchyně, široký nápojový a vinný lístek. Ochutnat zde můžete jak francouzská, italská, španělská, chilská, australská vína, tak i kvalitní domácí moravská vína od předních vinařů.
 
Během dne nabízí v restauraci obědové menu sestávající z polévky, možnosti výběru ze tří hlavních jídel a dezertu. V sobotu si můžete vybrat jedno ze dvou obědových menu sestávajících z předkrmu, polévky, hlavního jídla a dezertu. Díky tématicky zaměřeným gastronomickým večerům s předními českými šéfkuchaři zde poznáte také kouzlo mezinárodní kuchyně.
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí

Šneci v peci

Šneci v peci

Pardubice, Pardubický kraj
Restaurace U Lva

Restaurace U Lva

Pardubice, Pardubický kraj