Úvod > Co chcete dělat? > Restaurant Červená Lhota

Restaurant Červená Lhota

Gurmánská turistika
Restaurace se nachází v objektu, který leží přímo naproti zámku Červená Lhota. Je umístěna v budově, která je památkově chráněna a to nabízí klientům možnost vychutnat si jídlo v neopakovatelné atmosféře s přímým výhledem na zámek.
Interiér je koncipován do stylu moderního designu a využívá jak tradičních materiálů a prvků, tak výrazových prostředků současného stylu respektujících minulost. Jeden ze salonků je situován s přímým výhledem na zámek a hosté si tak mohou vychutnat opravdu pohádkově romantickou atmosféru.

Piknik
Další netradiční nabídkou služeb Červená Lhota Restaurant je půjčování piknikových košů s širokou škálou drobných pochutin studené kuchyně a nápojů. Objednat piknikový koš lze předem telefonicky na určitou hodinu nebo i na místě přímo v restauraci.

Poplatek za zrealizování pikniku: 200 CZK Vratná záloha na zapůjčení koše a deky:
1 000 CZK. Pokud nemá host k dispozici hotovost, je možnost provést transakci prostřednictvím platební karty formou autorizace. Host musí vrátit koš v pořádku,
v původním stavu, včetně deky, příborů a nádobí,  jinak vratná záloha propadá a nevrací se.

Výborným doplňkem pro čas stráveným na pikniku je zahrát si známou francouzskou hru Pétanque. Pétanque může hrát prakticky každý a i terén hřiště je libovolný, proto neváhejte vyzkoušet i tento druh zábavy a vyrazit s přáteli na opravdický výlet se spoustou dobrot, relaxu a zábavy. Set na pétanque vám rádi zapůjčíme u nás v restauraci a také vám doporučíme vhodná zákoutí a místa pro hru.

Historie objektu Červená Lhota Restaurant
První dochovaná zmínka o obci Červená Lhota je z roku 1465. V letech 1542 – 1555 byla původní gotická tvrz přebudována na renesanční zámek, kdy budovy současné restaurace fungovaly jako zámecká hospodářská stavení.

Objekt, který byl v sedmdesátých letech minulého století koncipován jako rekreační středisko místního zemědělského podniku, byl v celkově špatném stavu a dnešní podobu získal po nutné částečné rekonstrukci. Poté byl znovu uveden do provozu v r. 2003, aby mohl poskytovat vyšší standard služeb, než tomu bylo v minulosti.

Restaurace v témže roce upravila část objektu v prvním podlaží na několik jednoduše zařízených pokojů a začala objekt nabízet i pro ubytovací služby.
Celý popis
Naposledy změněno: 9. 10. 2019
20.6.
21.6.
Mistrovství ČR modelů plachetnic Footy 2020

Mistrovství ČR modelů plachetnic Footy 2020

Soběslav, Jižní Čechy
19.6.
20.6.
Veselské slavnosti

Veselské slavnosti

Veselí nad Lužnicí, Jižní Čechy
4.7.
5.9.
Večerní toulky bájným Hradcem

Večerní toulky bájným Hradcem

Jindřichův Hradec, Jižní Čechy
19.4.
Turistický pochod Běží liška k Táboru

Turistický pochod Běží liška k Táboru

Planá nad Lužnicí, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Sloup u Soběslavi

Hotel Sloup u Soběslavi

Soběslav, Jižní Čechy
Penzion Arvi Soběslav

Penzion Arvi Soběslav

Soběslav, Jižní Čechy
Staročeská restaurace Národ

Staročeská restaurace Národ

Soběslav, Jižní Čechy