!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace Vinohradský parlament
Gurmánská turistika

Restaurace Vinohradský parlament

V Parlamentu nenajdete žádnou politiku, ale vynikající českou restauraci. Důraz se zde klade na podávání piva, výtečnou kuchyni a skvělý servis. Vyzkoušejte tuto novou pražskou restauraci.
V Parlamentu nenajdete žádnou politiku, ale snahou je zajistit, aby měl každý svůj stůl, hlas a pivo.

Pivu je věnována největší možná péče, proto se používá unikátní technologie chlazení piva, chlazení sklenic a tanky chlazené vodou. To vše s důrazem na to, aby každý ze zákazníků měl celý technologický proces chlazení a péče přímo před očima.

Naprosto nedílnou součástí kvalita jídel a servis. Proto zde pracuje špičkový šéfkuchař pan Pípala, který pracoval jako Executive Chef Grand Hotelu Pupp Karlovy Vary, hotelu Sheraton a O2 Areny Praha a také manažera pana Vaverku, který se podílel na rozjezdu restaurace Potrefená Husa v Hybernské ulici.

Každý pracovní den je připraveno denní menu s nabídkou osmi jídel. O víkendech jsou pořádány zajímavé gastronomické akce.
Zobrazit více

Provozovatel

Vinohradský parlament

Korunní 1
120 00 Praha 2
Tel.:
+420 224 250 403
Email:
info@vinohradskyp...
WWW:
www.vinohradskypa...
GPS:
50,076040 14,436942
 
Region:
Praha
Oblast:
Praha
Město:
Praha 2
 

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Bruxx

Restaurace Bruxx

Praha 2, Praha
Dish

Dish

Praha 2, Praha
Ossegg Praha

Ossegg Praha

Praha 2, Praha
Sýrárny Cheese House

Sýrárny Cheese House

Praha 2, Praha