Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace Tarouca Průhonice
Gurmánská turistika

Restaurace Tarouca Průhonice

Restaurace Tarouca v Parkhotelu Průhonice dokazuje, že i hotelová restaurace může mít vysoce kvalitní kuchyni. Nachází se těsně u Prahy, v oblíbené oblasti Průhonice – Čestlice. Česká kuchyně v Průhonicích a Čestlicích – blízko aquaparku Aquapalace.
Na vaši návštěvu v Průhonicích se těší příjemný, ochotný a profesionální   personál, který učiní vše pro to, abyste u nás strávili nezapomenutelné chvíle. Čeká na vás útulné, decentní a diskrétní prostředí, které pomáhá utvářet dominanta restaurace – krb se živým ohněm a letní zahrádka.

Naším cílem není přeplněná „stylová“ restaurace, ale klidné a kulturní prostředí nejen pro hotelové hosty, ale pro všechny, kteří ocení dobré jídlo a vstřícnou obsluhu. S touto představou jsme vytvořili náš jídelní a  nápojový lístek, který obsahuje nemalé množství našich a klasických specialit – steaky, ryby, speciální saláty. Jsme pyšní na široký výběr vín, pečlivě vybraných z vyhlášených oblastí Moravy, Itálie, Francie, Španělska, Rakouska, Německa a Argentiny. To vše za více než přijatelné ceny.

Přijďte k nám ochutnat výborná vína z našeho sklepa! Čas strávený u stolu není ztraceným časem ... 

 

Ubytování a restaurace v okolí

Parkhotel Průhonice u Prahy

Parkhotel Průhonice u Prahy

Průhonice, Středočeský kraj
Hotel Tulipán

Hotel Tulipán

Průhonice, Středočeský kraj
Sokolovna Průhonice

Sokolovna Průhonice

Průhonice, Středočeský kraj