Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace Public Chilli v Praze – ochutnejte moderní asijskou kuchyni
Gurmánská turistika

Restaurace Public Chilli v Praze – ochutnejte moderní asijskou kuchyni

V Public Chilli v samém srdci Prahy se můžete těšit na sofistikované a moderní zpracování asijské kuchyně. Naším cílem je představit autentické chutě Východu s respektem k tradicím.
V Public Chilli panuje nejen příjemně uvolněná atmosféra, ale především se zde skvěle vaří. Podnik nabízí jak typická jídla jednotlivých zemí – třeba čínskou polévku wonton s knedlíčky plněnými vepřovým masem, krevetami a rýžovými nudlemi – tak směs několika kuchyní, tzv. fusion.

Vyhlášenému podniku šéfuje úspěšná vietnamská šéfkuchařka-samouk, paní Natali Šnicerová. Zeleninu, ovoce, maso, ale třeba i kosti na vývary se do Public Chilli vozí denně čerstvé. Všechno si zdejší kuchaři připravují sami, vše musí být čerstvé, od knedlíčků, přes pikantní kimchi salát, až po sezamové krekry. K polednímu menu zde nabízí asijské pokrmy, které se v Public Chilli připravují tak, jak by si je sami kuchaři dělali doma.

Překvapivé jsou například letní závitky s krevetou v tempuře, potěší také čínské taštičky Gyoza plněné vepřovým, hovězím masem a krevetami. Největšími hity podniku jsou ovšem delikátní pečená kachna s lanýži podávaná s vodními kaštany, zázvorem a švestkovou hoisin omáčkou anebo fantastický sumec dušený v hliněném hrnci. Delikatesou je zde i známá polévka Pho, které se jí ve Vietnamu hlavně k snídani. Ochutnat musíte také skvělé Public hovězí carpaccio z hovězí svíčkové posypané křupavou cibulí, bylinkami a arašídy.
Zobrazit více

Provozovatel

Public Chilli

Ovocný trh 12
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 776 770 292
Email:
info@publicchilli...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.publicchilli....
GPS:
50,086542 14,425179
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
 

Časová náročnost

1,0 hodina