!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace Portfolio
Gurmánská turistika

Restaurace Portfolio

Restaurace Portfolio je místem, kde se spojuje dokonalá chuť a krása restaurace. Najdete zde nádherné prvky od předních českých výrobců, jako jsou Brokis od Lucie Koldové, Situs nebo Hanák. Restaurace se nachází naproti Masarykovu nádraží, Lannově paláci.
V krásném rohovém domě naproti Masarykovu nádraží, Lannově paláci, za velkými prosklenými výlohami se nachází restaurace, jejíž vytříbený design, nápaditě sestavené menu a dokonalým servisem vytváří v hostech nezapomenutelný zážitek.

Nápaditě sestavené menu s výjimečným vinným lístkem a dokonalým servisem vytváří v hostech nezapomenutelný zážitek. Portfolio nabízí denní, stálé i pětichodové degustační menu s předem napárovanými víny.

Výborné jsou například pečené mušle svatého Jakuba servírované s jemným dýňovým pyré, plátky jablíček a kaštanovým krémem, kachní játra s kdoulemi či jehněčí kotletky.
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí