Úvod > Co chcete dělat? > Hostinec Depo v Českém Krumlově
Gurmánská turistika

Hostinec Depo v Českém Krumlově

Hostinec Depo se nachází v městské části Latrán, v těsné blízkosti hotelu Latrán, přímo pod českokrumlovským zámkem.Svou polohou a určením je místem pro příjemné strávení času s možností ochutnat kvalitní českou kuchyni v přijatelné cenové relaci a v originálním prostředí.

Originální hostinec Depo v Českém Krumlově byl otevřen v dubnu 2014. Výjimečné prostředí nabízí malebný pohled do zrenovovaného parku u zámku podél říčky Polečnice s ovocným sadem a dětským hřištěm. Každodenním cílem restaurace je poskytovat hostům vysoký standard služeb českého pohostinství a pivní kultury.

V letním období hostinec doplněn o letní terasu o kapacitě až 100 míst. Jako největší lákadlo pro hosty a odlišnost od konkurence hostinec jako první ve městě čepuje tankové pivo z Plzeňského Prazdroje. Opomenuto nezůstalo ani víno, podává se vlastní cuvée a je tu i vlastní prostor pro degustaci širokého výběru pálenek především z jižních Čech.

Kromě skvělých nápojů hostinec nabízí tradiční českou klasiku a jihočeské speciality, připravované s moderní technologií úprav, k čemuž byla vybavena místní kuchyně. V nabídce mají talián, huspeninu, vepřový bůček z vlastní udírny, pečené vepřové koleno i žebra. V hlavní sále je až 130 míst. Velkou chloubou a přidanou hodnotou celého objektu je bezpochyby nevšední interiér dle návrhů krumlovského architekta Tomáše Nováka a designera Jiřího Paclíka. V neposlední řadě si zde můžete poslechnout koncert či s dětmi zhlédnout dětské představení. Akce jsou vždy s předstihem uveřejněny na webových stránkách restaurace.

Grafitový důl pod Českým Krumlovem

Grafitový důl pod Českým Krumlovem

Český Krumlov, Jihočeský kraj
Blanský les

Blanský les

Český Krumlov, Jihočeský kraj
Plavecký bazén Český Krumlov

Plavecký bazén Český Krumlov

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí