Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace Arrigo v Děčíně
Restaurace Arrigo v Děčíně
"> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Gurmánská turistika

Restaurace Arrigo v Děčíně

Arrigo je místem, kde se střetává moderní s tradičním, zdravé s výjimečným, a to vše zároveň s cenově dostupným. Místo, kde se díky lásce k práci mění jídlo v zážitek, který potěší všechny vaše smysly.
Vše začalo u obdivu k poctivému řemeslu, tradici a umu starých hospodářů a kuchařských mistrů. Chtěli jsme, aby tyto zásady našly své místo v moderní gastronomii. Vzniklo tak ojedinělé menu, které se řídí tradicí, ale zároveň jde s dobou. Jídlo a láska k němu to není jen chuť. Jídlo vám musí vonět, krásně vypadat, být bezchybně naservírované. Ještě, než ho ochutnáte, musíte tohle všechno cítit. A o to se postaráme my. V péči našeho skvělého týmu šéfkuchařů a kuchařů, ambasadorů, číšníků, barmanů i baristů, se budete vždy cítit výjimečně.

Cílem týmu Arrigo je nabídnout výborné jídlo z kvalitních surovin, zpracovaných nejpovolanějšíma rukama, za použití moderních technologií. Proto se v Arrigo obklopili zkušenými profesionály, o nichž ví, že mají co nabídnout, ať už se jedná o dodavatele, či členy týmu. Pod vedením Chef Executive Marka Šternera pro vás bude několik dní v týdnu připravovat vynikající pokrmy Chef Ambasador Mirek Kalina, kterého můžete znát jako porotce MasterChef Česko, nebo Chef Ambasador s oceněním Michelin, a specialista na italskou kuchyni Radek Hasman. Všem zdejším kuchařským mistrům se budete v naší otevřené kuchyni dívat pod ruce, a obdivovat tak jejich práci už během vaření.

Stereotypní nabídku nečekejte. V Arrigo se nikdy nebudete nenudit. Menu zde pravidelně obměňujeme tak, abyste měli možnost ochutnat nejen nejrůznější česká jídla, ale také speciality francouzské, italské či asijské kuchyně. Těšit se můžete na jarní, letní, podzimní i zimní Á la carte menu, ve kterých vždy najdete tradiční i speciální pokrmy podle sezónnosti. Podle toho, co kolem nás zrovna roste se pak můžete těšit i na různá speciální sezónní menu, třeba jahodové, chřestové, lanýžové, dýňové nebo houbové. Pravidelně pro vás také připravujeme události zaměřené na konkrétní typ kuchyně, zastavit se tak můžete například na BBQ, ryby a mořské plody, dny italské kuchyně, zvěřinové dny atp.

Najdete zde nejen unikátní restauraci, ale také kavárnu s výběrem kvalitní kávy a domácích dezertů, a obchůdek s bistrem, kde můžete posedět u dobré snídaně, zakoupit si zdejší domácí a farmářské výrobky nebo čerstvé pečivo přímo z pece.
1.4.
30.10.
Dětské prohlídky na zámku Děčín

Dětské prohlídky na zámku Děčín

Děčín, Ústecký kraj
14.7.
Svaté neřesti

Svaté neřesti

Děčín, Ústecký kraj
11.8.
Žalman & Spol.

Žalman & Spol.

Děčín, Ústecký kraj
19.8.
Radúz a Mahulena

Radúz a Mahulena

Děčín, Ústecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Prosecco Děčín

Prosecco Děčín

Děčín, Ústecký kraj
Hotel Česká Koruna

Hotel Česká Koruna

Děčín, Ústecký kraj
Coffee & books Děčín

Coffee & books Děčín

Děčín, Ústecký kraj