Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace a vinárna Cha – Cha v Ivančicích
Restaurace a vinárna Cha - Cha v Ivančicích
"> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Gurmánská turistika

Restaurace a vinárna Cha – Cha v Ivančicích

Restaurace Cha – Cha v Ivančicích nabízí příjemné posezení v prostorách restaurace, vinárny a v létě můžete využít rovněž letní terasy. Pokud se rozhodnete přenocovat, můžete využít ubytování hotelového typu nebo formu velmi slušné ubytovny.
Restaurační zařízení poskytuje svým interiérem návštěvníkům pohodovou a uklidňující atmosféru. Zázemí herny a nekuřáckého salónku umožňuje individuální vyžití bez rušivých momentů vlastního provozu. Kuchyně nabízí 130 druhů minutkových pokrmů. V letních měsících můžete využít příjemného posezení na zahrádce. Kapacita činí až 120 míst.

Stylová vinárna s citlivě voleným interiérem nabízí společenské akce pro cca 75 osob, včetně barového posezení. Nechybí ani možnost rožnění selete, jehněčího masa atd. Přilehlý rautový salonek umožňuje formu individuálního výběru jídel z tzv. švédských stolů. Prostor vinárny je k dispozici po celý kalendářní rok, formou bezplatného pronájmu. V letních měsících je možnost propojit vinárnu s letními terasami a uskutečnit tak velkolepou společenskou akci až pro 300 osob.

Rozsáhlé letní terasy nabízejí pohodové posezení v letní sezóně, jejich kapacita je asi 250 osob. Terasy jsou vybudované v duchu tzv. "jižního kamenného stylu". Přilehlý grillbar umožňuje nabídku 40 druhů grilovaných pokrmů a široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů.

Penzion poskytuje možnost parkování vozidel, dodávek či motorek na vlastním oploceném pozemku. Co se týče domácích mazlíčků, menší plemena mohou být součástí ubytování. Rovněž je možné doprovodně s ubytováním konat různé firemní porady, semináře, a to buď ve vinárně (cca 70 osob), v letních měsících na letních terasách (cca 120 osob), či v saloncích na restauraci.
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Oldřich Marek Ivančice

Penzion Oldřich Marek Ivančice

Ivančice, Jihomoravský kraj
Restaurace a Penzion U Urbanů Ivančice

Restaurace a Penzion U Urbanů Ivančice

Ivančice, Jihomoravský kraj
Stellplatz Železňák

Stellplatz Železňák

Ivančice, Jihomoravský kraj
Městský zámecký pivovar Oslavany

Městský zámecký pivovar Oslavany

Oslavany, Jihomoravský kraj