!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace a vinárna Cha - Cha v Ivančicích
Gurmánská turistika

Restaurace a vinárna Cha - Cha v Ivančicích

Restaurace Cha - Cha v Ivančicích nabízí příjemné posezení v prostorách restaurace, vinárny a v létě můžete využít rovněž letní terasy. Pokud se rozhodnete přenocovat, můžete využít ubytování hotelového typu nebo formu velmi slušné ubytovny.
Restaurační zařízení poskytuje svým interiérem návštěvníkům pohodovou a uklidňující atmosféru. Zázemí herny a nekuřáckého salónku umožňuje individuální vyžití bez rušivých momentů vlastního provozu. Kuchyně nabízí 130 druhů minutkových pokrmů. V letních měsících můžete využít příjemného posezení na zahrádce. Kapacita činí až 120 míst.

Stylová vinárna s citlivě voleným interiérem nabízí společenské akce pro cca 75 osob, včetně barového posezení. Nechybí ani možnost rožnění selete, jehněčího masa atd. Přilehlý rautový salonek umožňuje formu individuálního výběru jídel z tzv. švédských stolů. Prostor vinárny je k dispozici po celý kalendářní rok, formou bezplatného pronájmu. V letních měsících je možnost propojit vinárnu s letními terasami a uskutečnit tak velkolepou společenskou akci až pro 300 osob.

Rozsáhlé letní terasy nabízejí pohodové posezení v letní sezóně, jejich kapacita je asi 250 osob. Terasy jsou vybudované v duchu tzv. "jižního kamenného stylu". Přilehlý grillbar umožňuje nabídku 40 druhů grilovaných pokrmů a široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů.

Penzion poskytuje možnost parkování vozidel, dodávek či motorek na vlastním oploceném pozemku. Co se týče domácích mazlíčků, menší plemena mohou být součástí ubytování. Rovněž je možné doprovodně s ubytováním konat různé firemní porady, semináře, a to buď ve vinárně (cca 70 osob), v letních měsících na letních terasách (cca 120 osob), či v saloncích na restauraci.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 6. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Oldřich Marek Ivančice

Penzion Oldřich Marek Ivančice

Ivančice, Jižní Morava
Hotel Besední dům Ivančice

Hotel Besední dům Ivančice

Ivančice, Jižní Morava
Kavárna Café Manuela Ivančice

Kavárna Café Manuela Ivančice

Ivančice, Jižní Morava