Úvod > Co chcete dělat? > Gurmánská turistika > Restaurace a Penzion U Urbanů Ivančice
Gurmánská turistika

Restaurace a Penzion U Urbanů Ivančice

V restauraci U Urbanů v Ivančicích se kromě profesionálně vyškoleného personálu můžete těšit na široký výběr specialit a nápojů. V příjemném prostředí restaurace bude i pracovní oběd vždy příjemnou záležitostí a večeře s rodinnou či přáteli radostným zážitkem.
Uvítá vás klidná příjemná atmosféra se vstřícným personálem a profesionálním přístupem, to vše v prostředí, v jakém se na kvalitu jídla kladou velké nároky a ke každé objednávce se přistupuje s maximální pozorností a péčí. Přijďte ochutnat to nejlepší z naší kuchyně. Každý den pro připravujeme kvalitní, vyvážené denní menu za rozumnou cenu. Vybere si každý.

Dále nabízíme ubytování pro 15 osob v pěti pokojích a apartmánu s vlastním sociálním zařízením.

Scény z manželského života

23. 2. 2023 v 19.00, Kino Réna Ivančice.
Ivančice, Jihomoravský kraj

Nejstarší řemeslo

15. 3. 2023 v 19.00, Kino Réna Ivančice.
Ivančice, Jihomoravský kraj

Novoroční tóny klasické hudby

6. 2. 2023 v 18.00, Besední dům Ivančice.
Ivančice, Jihomoravský kraj

Jarní Fler jarmark Ivančice

Originální autorské výrobky od regionálních i přespolních tvůrců, ale i dobroty, kvalitní káva a mnoho dalšího. Těšit se můžete na jarní dekorace, šperky, oblečení nebo přírodní kosmetiku.
Ivančice, Jihomoravský kraj

Muzeum generála Emila Bočka – RAF House

Návštěvníci zde mohou vidět osobní věci veteránů, kteří se jako piloti, zúčastnili bojových operací v rámci Bitvy o Británii a následných bojů nad evropským kontinentem.
Ivančice, Jihomoravský kraj

Ivančická zastavení – U Šneka

Přírodní posezení z dílny Josefa Zahradníka.
Ivančice, Jihomoravský kraj

Ivančická zastavení – U Raka

Přírodní posezení z dílny Josefa Zahradníka.
Ivančice, Jihomoravský kraj

Pozůstatky areálu českobratrského sboru v Ivančicích

Ivančice dosáhly svého vrcholu v 16. století, kdy zde sídlili českobratrští biskupové a pracovala zde tajná tiskárna. Dodnes se ve městě zachovaly pozůstatky bratrského areálu ze 16. a 17. století.
Ivančice, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Oldřich Marek Ivančice

Penzion Oldřich Marek v Ivančicích nabízí restaurační a ubytovací zařízení pro širokou veřejnost. Využít můžete služeb penzionu, restaurace a Snack Baru.
Ivančice, Jihomoravský kraj

Stellplatz Železňák

Stellplatz Železňák se nachází přímo pod ivančickým železničním viaduktem vedle řeky Jihlavy. Nabízí klidné a bezpečné parkování, elektrické přípojky, výlevku chemického WC, výpusť na šedivou vodu, možnost dopuštění pitné vody, popelnice a možnost dojít si na WC.
Ivančice, Jihomoravský kraj

Městský zámecký pivovar Oslavany

Oslavanský zámek vznikl přestavbou prvního ženského cisterciáckého kláštera na Moravě „Údolí svaté Marie“ ze 13. stol. Je pravděpodobné, že pivovar byl již v klášteře, ale tato domněnka není doložena. První zmínka o zámeckém pivovaru je z roku 1547, kdy měl panství v zástavě Beneš Dubenský z Chlumu.
Oslavany, Jihomoravský kraj

Zámecká restaurace v Oslavanech

Stylová restaurace v zámeckém sklepení oslavanského zámku nabízí speciality české kuchyně, dobroty k místnímu vynikajícímu pivu i dobře připravené steaky. Vybírat můžete také z denního menu.
Oslavany, Jihomoravský kraj