Stylový rodinný penzion s domácí kuchyní ve vesnické památkové zóně Selská náves Černice na okraji Plzně. Parkoviště v objektu. Ideální na svatby, firemní oslavy, narozeniny nebo jen na polední menu či posezení s přáteli. Venkovní terasa i oddělený salonek se zahradou k dispozici Jsme pet friendly.
Penzion „U Matasů“ vznikl roku 2004 rozsáhlou rekonstrukcí rodového statku ze 17. století, jehož nejstarší část dochovaná téměř v původním stavu, vznikla již před rokem 1600. Penzion je komplexem několika budov v uzavřených lokalitách dřívějších selských dvorů, jejichž citlivá rekonstrukce zachovala typický ráz obou.
Nabízíme ubytování ve stylových dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, které Vás překvapí příjemnou atmosférou a originálním nábytkem vyrobeným z masivu pouze pro tento penzion. Pokud se rozhodnete využít ubytování v prostorách tzv.“Starý dvůr“, budete mít k dispozici dvou až čtyřlůžkové pokoje.
Samozřejmostí je parkoviště v objektu pod dohledem kamerového systému. Pro uzavřené společnosti nabízíme dále k pronajmutí oddělený salonek s terasou a zahradou s dětským koutkem. Výhodou je bezbariérový přístup.
Náš penzion je určen všem, kteří dávají přednost klidnému a útulnému ubytování s osobitou atmosférou odlišnou od velkých hotelů.
Příjemná obsluha a klidné prostředí zaručují rodinnému penzionu „U Matasů“ výjimečnost.
Rezervace
Penzion U Matasů nabízí stylové ubytování, domácí kuchyni a rodinnou atmosféru v památkové zóně Černice na okraji Plzně. Ideální pro svatby.
Penzion nabízí dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje se stylovým nábytkem z masivu.
Ano, penzion je ideální pro svatby, firemní oslavy, narozeniny i setkání s přáteli.
Penzion vznikl v roce 2004 rozsáhlou rekonstrukcí rodového statku ze 17. století.
Ano, penzion je pet friendly a vítá návštěvníky se zvířaty.
Ano, penzion nabízí bezbariérový přístup.
Nachází se ve vesnické památkové zóně Selská náves Černice na okraji Plzně.
Hosté mohou využít parkoviště v objektu pod dohledem kamerového systému.
Nejstarší část penzionu vznikla před rokem 1600 a je dochována téměř v původním stavu.
Oddělený salonek s terasou a zahradou s dětským koutkem.
Klidným prostředím, příjemnou obsluhou a osobitou atmosférou odlišnou od velkých hotelů.
Otázky i odpovědi jsou strojově generované a neprošly redakční úpravou.
Certifikace a další informace
Vložit článek
Má příspěvek časově omezenou dobu trvání?