Úvod > Co chcete dělat? > Resort Krásná Morava u Olomouce
Ubytování

Resort Krásná Morava u Olomouce

Resort Krásná Morava je nádherným koutem přírody nedaleko centra Olomouce. Areál na březích Mlýnského potoka nabízí ubytování, půjčovnu sportovních potřeb a místo pro vaši party.
Krásná Morava je ideální základnou pro výlety po celé střední Moravě. Můžete z ní vyrážet za poznáním historického dědictví Olomouce, Litovle, Uničova a Šternberka i dalších měst v okolí. Máte možnost vydat se na prohlídku hradu Bouzov, do muzea olomouckých tvarůžků nebo do Veteran areny plné historických automobilů. Rodiny s dětmi ocení blízký Aquapark Olomouc, botanickou zahradu i olomouckou zoo. Milovníci dobré kuchyně najdou v centru města kvalitní restaurace.

Kemp Krásná Morava

Resort Krásná Morava nabízí příznivcům kempování základnu pro rozbití jejich tábora. Kemp nabízí možnost půjčení kol na výlety po okolí i sportovní potřeby na trávení volného času přímo v areálu. Kemp disponuje kvalitním sociálním zařízením se sprchami a WC. Elektrické přípojky jsou samozřejmostí. 

Karavan park

Stále více majitelů karavanů využívá moderní techniky, která jim podstatně prodlužuje sezónu. S výjimkou krátkého zimního období je možné touto formou cestovat a vidět řadu zajímavých míst po celý rok. Resort Krásná Morava nabízí vše, co majitelé karavanů potřebují. V Karavan parku bude vždy volné místo a bezproblémové napojení na požadované sítě.

Resort Krásná Morava je prostor pro příjemné strávení víkendu nebo jen všedního odpoledne s kamarády, s rodinou, s dětmi. Resort nabídne dětský park, který bude nabízet spoustu netradiční zábavy pro děti i pro dospělé. Připravuje se aquazorbing, zorbovací rampa s třímetrovou koulí, bumper bally, dětské hřiště, lanové aktivity a mnoho dalšího.Těšit se můžete také na beach arénu, která se otevře v roce 2016.
 

Provozovatel

Resort Krásná Morava

Jarmily Glazarové
779 00 Olomouc
Tel.:
+420 608 303 172
Email:
info@krasnamorava.cz
WWW:
www.krasnamorava.cz
GPS:
49,607674 17,239502
 
 

Vstupné

Cena: 65 Kč

Snížená cena: 40 Kč

Rodinné vstupné: 175 Kč

Poznámka:Děti do 5 let zdarma, stan malý 60 Kč, stan velky 90 Kč, obytný vůz 120 Kč, osobní automobil 50 Kč, denní pobyt v resortu 20 Kč. 

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel NH Olomouc Congress

Hotel NH Olomouc Congress

Olomouc, Olomoucký kraj
Zmrzlinárium Café Centro

Zmrzlinárium Café Centro

Olomouc, Olomoucký kraj
CrossCafe – káva pro lepší den

CrossCafe – káva pro lepší den

Olomouc, Olomoucký kraj