!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Wellness Infinit Holešovice
Lázně a wellness

Wellness Infinit Holešovice

Dopřejte si ničím nerušené rozjímání v sauně, privátní vířívé koupeli, solárním studiu a při masážích v relaxačním centru Infinit v Praze – Holešovicích.
V relaxačním centru Infinit v pražských Holešovicích najdete:
  • finskou saunu s ledovým bazénkem a útulnou odpočívárnou s cihlovými klenbami
  • masáže – přední odborníci našeho wellness centra vám nabízejí několik druhů masáží, od relaxačních či antistresových přes aromatické, masáž hlavy a obličeje, detoxikační masáže, speciální masáže pro nastávající maminky, až po masáž horkými lasturami
  • privátní koupele – v příjemném prostředí naší privátní zóny si můžete užít hydromasážní, bylinné, či voňavé aromatické koupele
  • profesionální solární studio
  • kavárničku

Užijte si wellness zónu s rustikální finskou saunou, ochlazovacím bazénkem, zážitkovou sprchou a relaxační místností. Finská sauna je vyhřívána na teplotu 85 až 95 stupňů Celsia. Vzduch uvnitř vám bude zpříjemňovat automatický polev kamen a určitě vás zaujme kombinace světlého a tmavého dřeva, které je hlavní dominantou interiéru sauny. K ochlazení rozehřátého těla je připravena ochlazovna s ledovým bazénkem a zážitkovou sprchou. Oázou odpočinku vám bude relaxační místnost s posezením a lehátky. Pro osvěžení a občerstvení navštivte náš fresh bar, kde vás naše recepční rády obslouží.

Díky dvěma vedle sebe umístěným masážním místnostem můžete jít na masáž i současně. Profesionální maséři vás přivítají v příjemné masérně s klenutými cihlovými stropy, tlumeným osvětlením a relaxační hudbou.

V nabídce jsou různé druhy koupelí: privátní vířívá koupel, bylinná solná koupel, aromatická vířívá koupel a Kleopatřina koupel. Na jednotlivých sedátkách si můžete vyzkoušet různé druhy hydromasáží a samostatně je ovládat. Součástí prostoru privátní vířivé vany je sprcha a posezení. Celý prostor je ozvučen, občerstvení je možno kdykoli objednat vnitřní telefonní linkou. V nabídce jsou kromě osvěžujících nápojů také kvalitní zážitková vína.

Toto centrum se specializuje na vertikální solária, tzv. solární sprchy. Profesionální stroje MegaSun představují moderní, rychlé, rovnoměrné a pohodlné opálení. Provozovatelé zaručují výbornou kvalitu a dokonalý komfort při slunění v příjemném klimatizovaném prostředí. Vyškolený personál vám vždy ochotně poradí a nabídne kvalitní solární kosmetiku Oranjito.
Zobrazit více