!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Wellness Hotel Rusava - relaxační a wellness pobyty v Rusavě
Wellness Hotel Rusava - relaxační a wellness pobyty v Rusavě
"> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Životní styl

Wellness Hotel Rusava - relaxační a wellness pobyty v Rusavě

Relax a odpočinek v nově otevřeném wellness centru v srdci Hostýnských vrchů. V blízkém okolí hotelu Rusava najdete řadu historických památek např. poutní místo Svatý Hostýn a dále v Kroměříži, Holešově, Rymicích atd.
Víkendové i týdenní wellness pobyty v hotelu Rusava ***, to jsou nádherná příroda, nově upravené interiéry pokojů a hotelu, zcela nové wellness centrum, fitness, masáže, půjčovna nordic walking, kol a koloběžek. K tomu řada cyklo a turistických stezek a v okolí řada nabídek na výlety. Výborná kuchyně a velice příjemné prostředí - to je hotel Rusava.

Pro rodiny s dětmi je ideálním výletem ZOO Lešná u Zlína, skanzen v Rožnově pod Radhoštěm.
 
Útulná hotelová restaurace s krbem je srdcem celého hotelu Rusava. Je vybavena selským starožitným nábytkem a výčepní pult je zastřešen tradiční doškovou střechou. Restaurace má 50 míst. V hotelové restauraci jsou podávána tradiční česká jídla po celý den,  ze  stálého jídelního lístku i z denního menu. Pro vaše děti je přichystán samostatný dětský jídelní lístek ve formě omalovánek

. K hotelové restauraci přiléhají dvě oddělené nekuřácké jídelny (sály) pro 80 a 100 hostů a obsluhovaná zastřešená terasa. Z terasy je krásný výhled do okolní krajiny. Sály jsou oblíbeným místem pro pořádání svateb, rodinných oslav,  firemních školení a  jiných akcí.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 2. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Poutní domy na Svatém Hostýně

Poutní domy na Svatém Hostýně

Bystřice pod Hostýnem, Východní Morava
Restaurant Sušil v Bystřici pod Hostýnem

Restaurant Sušil v Bystřici pod Hostýnem

Bystřice pod Hostýnem, Východní Morava