!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Relaxace v saloně Royal Jasmine Spa Praha
Lázně a wellness

Relaxace v saloně Royal Jasmine Spa Praha

Chceme, aby jste si k nám přišli odpočinout, načerpat energii a zároveň se cítili jako v bavlnce.
V našem salonu provádějí masáže rodilé filipínské a thajské masérky. Dotek je pro asijskou kulturu přirozenější než pro nás, Evropany.

Počátky thajské masáže sahají do doby cca 2500 let př.n.l., tedy do doby kdy žil Gautama Buddha. Thajská masáž jako součást tehdejší medicíny byla prováděna pouze v buddhistických chrámech. V současné době se obecně rozšířila. Budoucí maséři jsou vyučováni nejen v chrámových, ale také běžných masérských školách.

Tradiční thajská masáž je založena na dokonalé znalosti lidského těla. Chcete-li se uvolnit, uklidnit, posílit duševní a tělesnou rovnováhu, pak je thajská masáž ideálním řešením. Využívá energetických linií, kterých je deset a nazývají se „ seny“ Je založena na protahovacích technikách, akupresurních bodech a vede k otevření a pročištění energetických drah a center v organismu. Ovlivňuje nejen rovinu fyzickou, psychickou a energetickou, ale vede i k celkovému zlepšení zdravotního stavu člověka.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 25. 9. 2019