Úvod > Co chcete dělat? > Relaxace i sport Na Ostrově
Relaxace i sport Na Ostrově
"> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Zážitky

Relaxace i sport Na Ostrově

Bruslení, lední i in-line hokej, koupání, relaxace a další sporty na dosah. To vše v Hotelu „Na Ostrově", který leží v těsném sousedství historického centra města Berouna na ostrově, který obtéká řeka Berounka svým hlavním řečištěm a ramenem s pozůstatky starých mlýnů.
Sportovní vyžití umožňuje sousedící zimní stadion, jehož provoz hotel zajišťuje. K dispozici je od srpna do dubna ledová plocha, od dubna do konce července pak plocha na in-line hokej. V sousedství hotelu je dále možné využít služeb nově otevřeného fitness centra, nachází se zde fotbalové hřiště a antukové tenisové kurty. V provozu je také areál vodního světa, který sousedí přímo s hotelem. Lze zajistit i další aktivity, jako například horolezeckou techniku, horská kola, rafting, výlety na koních, petanque, paintball a další.

Gastronomii hotelu vévodí příjemné prostředí restaurace "Na Ostrově", jejíž součástí je v letních měsících terasa. Modrý sál "Matisse" poskytuje jak klidné ranní stolování, tak pohodlí při obědě nebo večeři. Snadná možnost změny dispozice umožňuje využít jej jako konferenční sál, případně pro slavnostní tabule. Mezinárodní i česká kuchyně zaručuje široký výběr i pro náročného zákazníka. Pro skupiny je připraveno několik druhů menu. Velký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů je samozřejmostí.

Víceúčelový kongresový sál "Platon" poskytuje pohodlí jak v divadelní úpravě, tak v kongresové úpravě, avšak dobře poslouží i jako restaurace, případně taneční sál. Všechny stravovací prostory, stejně jako kongresové sály, jsou klimatizovány.
Zobrazit více

Provozovatel

Hotel Na Ostrově

Na Ostrově 816
266 01 Beroun
Tel.:
+420 311 713 401
Tel.:
+420 311 713 100
Email:
hotel@naostrove.cz
WWW:
www.naostrove.cz/...
GPS:
49,969760 14,079320
 
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Berounský medvěd znovu ožil

Berounský medvěd znovu ožil

Beroun, Středočeský kraj
Cafe Crêperie Strakatý Králík

Cafe Crêperie Strakatý Králík

Beroun, Středočeský kraj
Hotel Maxim v Berouně

Hotel Maxim v Berouně

Beroun, Středočeský kraj
Black Dog

Black Dog

Beroun, Středočeský kraj