Úvod > Co chcete dělat? > Relaxace a sportovní vyžití v Rezidenci Club Canada
Životní styl

Relaxace a sportovní vyžití v Rezidenci Club Canada

Wellness uprostřed krásné přírody, mezi zámky, kláštery, zříceninami hradů, historickými městy, u řeky Vltavy a Lipenského jezera – to je jen stručný výčet toho, co vám okolí Clubu nabízí.
Rezidence Club Canada nabízí komplexní služby spojené s ubytováním, stravováním, relaxací a odpočinkem. Gastronomický servis poskytuje bar v indianskem stylu s možností celodenního stravování a výběrem kvalitních vín.

 

Ubytování je zařízeno v nových a moderně vybavených apartmánech. K dispozici jsou kompletně vybavené apartmány pro 2 až 4 osoby. Pro ubytované hosty je v celém areálu k dispozici bezdrátový Wi-Fi internet. Dále zde najdete kavárnu s prosluněnou terasou s nádherným výhledem na Lipno.

Velkou předností komplexu je kongresový sál s denním osvětlením, plně vybaven audiovizuální technikou. Konferenční prostory s kapacitou 48 osob.

Sportovní studio Reebok
Moderně vybavené Reebok sportovní studio je zcela bezpečné a moderní technologie dovoluje užívání sportovního studia všem věkovými kategoriím. Reebok studio zahrnuje nástroje pro cvičení Pilates, Jógy, Aerobicu, ale také klasické činky na posilování (stepy, deck, nakládací činka, jednoručky, podložky, medicinbály, aerobikové tyče a další). Vyboxovat se můžete na boxovacích pytlích. Rádi pro vás také připravíme sportovní program se zkušenou cvičitelkou aerobiku, bodystylingu či aerobic dynamic kickboxu.

Wellness program
Nechte se zlákat a dopřejte si krásný odpočinek a obnovení vnitřních sil (klasická sportovní masáž, baňkování, masáž lávovými kameny). V Rezidenci je pro ubytované k dispozici také solárium a sauna pro 6 až 8 osob, šatny a sprchy. Sauna je k dispozici jak klasická finská, tak i parní pro jemnější zátěž organismu.

Paintball Lipno
Paintball je novinkou v nabídce Rezidence Clubu Canada a poskytuje všem zájemcům adrenalinovou zábavu pod širým nebem s profesionalním servisem a vybavením. Kolektivní hra a akční zábava. Proškolený personál vás zasvětí do manipulace se zbraní a vysvětlí pravidla hry. Hřiště je otevřeno pro širokou veřejnost od dubna do listopadu.

 

Provozovatel

****Rezidence Club Canada

Lipno nad Vltavou 25
382 78 Lipno nad Vltavou
Tel.:
+420 602 505 020
Email:
makovetsky@volny.cz
WWW:
clubcanada.eu
GPS:
48,639700 14,230700
 
 

Vstupné

Cena: 300 Kč

Poznámka:Uvedená cena platí za tenis/1 hodina 2 druhy sauny (finská a parní): 100 Kč/hod./osoba Squash: 210 Kč/hod. Bowling: 300 Kč/hod. fitness studio Reebok (pingpong, boxing, trampolíny): 50 Kč/hod/osoba Paintballové hřiště: od 150 Kč/osoba Masáže, baňky, manikúra: od 180 Kč Lukostřelba: od 80 Kč Výuka skalního lezení: 480 Kč/osoba Sjezd divoké vody: 280 Kč/osoba Výlety na horských kolech: od 300 Kč/osoba Ubytování: 710 Kč/osoba/noc (sezona); 510 Kč/osoba/noc (mimozezona)

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 
3.6.
31.12.
Stezka Lipno aneb jak to všechno začalo

Stezka Lipno aneb jak to všechno začalo

Lipno nad Vltavou, Jihočeský kraj
1.7.
31.10.
Poštovní detektivka

Poštovní detektivka

Vyšší Brod, Jihočeský kraj
26.5.
31.10.
Výstava Cesta kolem světa za 80 známek

Výstava Cesta kolem světa za 80 známek

Vyšší Brod, Jihočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Camping Lipno Modřín

Camping Lipno Modřín

Lipno nad Vltavou, Jihočeský kraj
Restaurace Slunečná louka

Restaurace Slunečná louka

Lipno nad Vltavou, Jihočeský kraj
Hotel Slunečná Louka

Hotel Slunečná Louka

Lipno nad Vltavou, Jihočeský kraj
Cukrárna Povidloň na Lipně

Cukrárna Povidloň na Lipně

Lipno nad Vltavou, Jihočeský kraj