!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Relaxace a sportovní vyžití v Rezidenci Club Canada
Životní styl

Relaxace a sportovní vyžití v Rezidenci Club Canada

Wellness uprostřed krásné přírody, mezi zámky, kláštery, zříceninami hradů, historickými městy, u řeky Vltavy a Lipenského jezera - to je jen stručný výčet toho, co vám okolí Clubu nabízí.
Rezidence Club Canada nabízí komplexní služby spojené s ubytováním, stravováním, relaxací a odpočinkem. Gastronomický servis poskytuje bar v indianskem stylu s možností celodenního stravování a výběrem kvalitních vín.

 

Ubytování je zařízeno v nových a moderně vybavených apartmánech. K dispozici jsou kompletně vybavené apartmány pro 2 až 4 osoby. Pro ubytované hosty je v celém areálu k dispozici bezdrátový Wi-Fi internet. Dále zde najdete kavárnu s prosluněnou terasou s nádherným výhledem na Lipno.

Velkou předností komplexu je kongresový sál s denním osvětlením, plně vybaven audiovizuální technikou. Konferenční prostory s kapacitou 48 osob.

Sportovní studio Reebok
Moderně vybavené Reebok sportovní studio je zcela bezpečné a moderní technologie dovoluje užívání sportovního studia všem věkovými kategoriím. Reebok studio zahrnuje nástroje pro cvičení Pilates, Jógy, Aerobicu, ale také klasické činky na posilování (stepy, deck, nakládací činka, jednoručky, podložky, medicinbály, aerobikové tyče a další). Vyboxovat se můžete na boxovacích pytlích. Rádi pro vás také připravíme sportovní program se zkušenou cvičitelkou aerobiku, bodystylingu či aerobic dynamic kickboxu.

Wellness program
Nechte se zlákat a dopřejte si krásný odpočinek a obnovení vnitřních sil (klasická sportovní masáž, baňkování, masáž lávovými kameny). V Rezidenci je pro ubytované k dispozici také solárium a sauna pro 6 až 8 osob, šatny a sprchy. Sauna je k dispozici jak klasická finská, tak i parní pro jemnější zátěž organismu.

Paintball Lipno
Paintball je novinkou v nabídce Rezidence Clubu Canada a poskytuje všem zájemcům adrenalinovou zábavu pod širým nebem s profesionalním servisem a vybavením. Kolektivní hra a akční zábava. Proškolený personál vás zasvětí do manipulace se zbraní a vysvětlí pravidla hry. Hřiště je otevřeno pro širokou veřejnost od dubna do listopadu.

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 2. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Camping Lipno Modřín

Camping Lipno Modřín

Lipno nad Vltavou, Jižní Čechy
Chata Lanovka Lipno nad Vltavou

Chata Lanovka Lipno nad Vltavou

Lipno nad Vltavou, Jižní Čechy
Landal Marina Lipno

Landal Marina Lipno

Lipno nad Vltavou, Jižní Čechy
Apartmán Lipno v obci Loučovice

Apartmán Lipno v obci Loučovice

Loučovice, Jižní Čechy