Úvod > Co chcete dělat? > Penzion a relax centrum Relax21

Penzion a relax centrum Relax21

Ubytování
Relax21 je sportovně relaxační centrum s možností originálního ubytování, fitness a wellness v srdci Moravského Slovácka v Uherském Ostrohu. Chcete strávit aktivní dovolenou, nebo jen wellness víkend? Jsme tu pro vás. Naše služby využívají jak rodiny s dětmi, zamilované páry, ale i manažeři firem.
Nabízíme komfortní ubytování v 5 originálních pokojích pojmenovaných po světových metropolích s kapacitou 21 lůžek. Chcete na víkend do Paříže, Amsterdamu, Tokia, Moskvy či Benátek a nechce se vám létat? Přijeďte k nám a my se o vás postaráme..Kromě ubytování nabízíme využití naší posilovny, která je na hotelové poměry nadstandartní a také cvičební lekce v aerobním sále.

Pokud hledáte wellness víkend, máme pro vás wellness s whirlpoolem, finskou a infra saunou a příjemným posezením. Večer je možno posedět v našem sportbaru. V těsné blízkosti centra se nachází Baťův kanál a hlavně síť cyklostezek, které svou náročností potěší každou rodinu. Pokud máte chuť na dobré víno, jsou v okolí krásné rodinné sklípky s příjemnou obsluhou.

V okolí Uherského Ostrohu probíhají celoročně zajímavé akce, takže nudit se rozhodně nebudete. Kromě ubytování, wellness a fitness nabízíme masáže a také společenskou místnost s kuchyňkou pro firemní mítinky případně soukromé akce. Přijeďte zažít relax a pohodu na Moravu.
Celý popis
Naposledy změněno: 29. 11. 2019
28.3.
29.3.
Akce

Akce "U"

Kunovice, Východní Morava
11.4.
Víno (je) ve skle

Víno (je) ve skle

Bzenec, Jižní Morava
15.8.
Vína ze zámků

Vína ze zámků

Bzenec, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí

Rodinná pražírna kávy Uherský Ostroh

Rodinná pražírna kávy Uherský Ostroh

Uherský Ostroh, Východní Morava
Kemp Slovácký dvůr v Ostrožské Nové Vsi

Kemp Slovácký dvůr v Ostrožské Nové Vsi

Ostrožská Nová Ves, Východní Morava
Mladé vinařství v Blatnici pod Svatým Antonínkem

Mladé vinařství v Blatnici pod Svatým Antonínkem

Blatnice pod Svatým Antonínkem, Jižní Morava