!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Sporthotel Zátoň

Sporthotel Zátoň

Lázně a wellness
Ve Sporthotelu Zátoň je každý den neděle. Klid pohoda a jen pouhé nic nedělání. Právě v dnešní uspěchané době je aktivní odpočinek a relaxace velmi příjemným zpestřením volných dní. Nejsme pasivní, stále sledujeme nové trendy a připravujeme zajímavé sportovní a relaxační aktivity.

Sporthotel Zátoň byl založen roku 1997 jako rodinný penzion. Od té doby prošel  velkým rozvojem a rozšířením služeb až do podoby současného moderního wellness hotelu. Požadavky našich hostů nám udávaly směr a ukazovaly cestu, kterou se ubírat.

Předci naší rodiny zapustili své kořeny v tomto krásném a po dlouhá léta zapomenutém kraji. Jsme znalí místa a okolí, preferujeme přímý kontakt se  zákazníkem, a tak můžeme lépe vyhovět jeho požadavkům a přáním. Z tohoto důvodu nespolupracujeme s agenturami.

Užijte si sportovních a relaxačních možností v rodinném prostředí:

  • venkovní bazén 15 x 7 m, teplota vody 26º C, otevřen od dubna do konce října
  • krytý bazén s mořskou vodou o rozm. 10x5m
  • wellness centrum: saunový svět - finská sauna, BIO sauna, infra sauna, fitness studio, whirpool pro 6 osob
  • kosmetické studio
  • masáže: relaxační masáž, aromamasáž, masáž chodidel, lymfatická masáž
  • kuželna, kulečník, squash
  • malé hřiště na kopanou
  • tenisový kurt s umělou trávou, v zimě hřiště na metanou
  • zapůjčení Segway
  • zapůjčení vybavení na sporty: Squash, stolní tenis, metaná, Nordic Walking, Petanque
Myslíme také na malé hosty. Pro ty je v našem hotelu připraven krásný dětský koutek, venkovní hřiště a tematicky zaměřené, pravidelné dětské programy s profesionální animátorkou.

V ceně pobytu je polopenze. Snídaně formou teplého a studeného bufetu a 5ti chodová večeře.

Hotelový host má vždy rezervovaný a prostřený stůl, označený číslem hostova pokoje. Všechna jídla připravujeme z čerstvých surovin, bez použití polotovarů. V nabídce hlavního chodu je zastoupena tradiční česká kuchyně, lehčí pokrmy z drůbeže a ryb, i vegetariánské alternativy. Dezert připravujeme každý den čerstvý a vždy domácí.Pro naše malé hosty chystáme dětské menu s dětským dezertem.

Samozřejmostí je příprava stravy podle speciální diety (BEZLEPKOVÁ, DIABETICKÁ...)

V okolí Sporthotelu Zátoň se nachází mnoho ideálních možností pro jogging, turistiku. Nordic Walking je nový druh pohybu, který je zábavný a pomáhá celé tělo mobilizovat. Údolím protéká řeka Vltava, přímo u nás si můžete zapůjčit lodě či rafty a vydat se na výlet. Zajistíme pro vás kompletní vodácký a dopravní servis.
Milovníkům kultury rádi připravíme tipy na návštěvu kulturních atraktivit a sezónních akcí v okolí a zajistíme i informační servis spojený s dopravou a vstupenkami.

Celý popis
Naposledy změněno: 4. 10. 2019
Barevná skála Český Krumlov

Barevná skála Český Krumlov

Český Krumlov, Jižní Čechy
Kvítkův dvůr u Českého Krumlova

Kvítkův dvůr u Českého Krumlova

Český Krumlov, Jižní Čechy
Zámecká zahrada v Českém Krumlově

Zámecká zahrada v Českém Krumlově

Český Krumlov, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí