!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Rekreační středisko Radava u Orlíka
Ubytování

Rekreační středisko Radava u Orlíka

Rekreační středisko Radava se nachází přímo na břehu Orlické přehrady, ve stínu borového lesa. Na rozlehlé vodní ploše můžete koupat, rybařit, dovádět s dětmi a provozovat nespočet vodních sportů jako windsurfing, jachting a další.
Rekreační středisko Radava vám nabízí dovolenou v oblasti s nádhernou přírodou obklopenou  lesy, přímo u břehu Orlické přehrady. Rozlehlá plocha přehrady umožňuje kromě koupání a rybaření také příležitost pro provozování vodních sportů jako jachting a windsurfing. Na Radavě se můžete koupat, lenošit na dece u vody, podnikat vycházky do okolní přírody spojené se sběrem hub. Pobyt zde je vhodný pro rodinnou dovolenou, seniory, pejskaře a rybáře

Samotný rekreační areál Radava je situovaný uprostřed lesíku. Chaty i karavany jsou ukryté ve stínu stromů, které umožňují příjemný odpočinek, což oceníte zejména v parných letních dnech. Ubytovat se můžete ve stylových chatkách s terasou, jejíž součástí je jídelní sezení, gauč a lednička. Máte bolavá záda ze spaní ve stanu a chcete zkusit něco netradičního? Pak je pro vás dovolená ideální v karavanu. Interiery karavanů jsou v dřevěném provedení. Všechny karavany mají terasu s výhledem na vodní hladinu Orlické přehrady. Součástí vybavení terasy je jídelní sezení, gauč a lednička.
 

Vybavení, zábava v kempu a turistika

Připojení WiFi je v rámci celého areálu Rekreačního střediska Radava i Hospody Radava k dispozici zdarma. V areálu Rekrečního střediska Radava je pro vás k dispozici pingpongový stůl, malé hřiště na míčové hry,  pro nejmenší návštěvníky je připraveno dětské hřiště s houpačkou a pískovištěm a  udržovaný trávník v celém areálu. 
Po domluvě je možné vzít s sebou i domácí drobné zvířectvo (psy apod.).

V bezprostředním sousedství Rekreačního střediska Radava najdete stylovou dřevěnou Hospodu Radava s vnitřním i venkovním posezením, kde si můžete zatancovat či jen tak posedět u živé hudby.

V blízkém okolí Rekreačního střediska Radava se nachází velké množství turistických a cykloturistických stezek s různými přírodními a kulturními zajímavostmi. Můžete využít i parník a navštívit zámek Orlík nebo hrad Zvíkov. Po domluvě je možné uspořádat rodinné oslavy, společenské nebo firemní akce včetně ubytování.
 

Kde nakoupit potraviny

Během hlavní sezony je v rámci Radavy obchod se základními potravinami a pečivem (na objednávku), ve vzdálenosti 150 m od rekreačního areálu. Mimo sezonu je obchod 2 km ve vesnici Chrást. Větší prodejna je v provozu celoročně v Kovářově, cca 6 km od Radavy.
Zobrazit více

Provozovatel

Rekreační středisko Radava

Chrást u Záhořan
399 01 Kovářov
Tel.:
+420 777 936 759
Email:
radava@radava.com
WWW:
www.radava.com
GPS:
49,530319 14,172187
 
Region:
Jižní Čechy
Oblast:
Toulava
Město:
Kovářov
 

Vstupné

Poznámka:1000 Kč za chatku nebo karavan na 1 den + vratná kauce 500 Kč (chata/karavan)

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí