Úvod > Co chcete dělat? > Rekreační středisko Iveta

Rekreační středisko Iveta

Letní sporty
Přijeďte strávit dovolenou do rekreačního střediska, které leží v malebném údolí Svojanova s jedním z nejčistších ovzduší v ČR. Překrásná příroda přímo vybízí k výletům, ať už na kole po dobře značených cyklostezkách či pěšky. Jsme rájem pro rybáře, houbaře a dobyvatelé pokladů.
Oblast vyniká právě čistotou ovzduší, zelení, množstvím cyklo-turistických tras, památek a turisticky zajímavých míst. Naproti středisku se nachází rybník s možností rybolovu, za střediskem se rozprostírají malebné lesy, kde můžete nejen nalézat hřibky, ale i poklady v rámci hry geocachingu. V horkých letních dnech se můžete vykoupat v  bazénku či rybníčku v areálu střediska nebo využít 12 km vzdálený Aquapark v Moravské Třebové nebo 10 km na druhou stranu je průzračně čistý lom.

Středisko disponuje minigolfem, využít můžete ruské kuželky, ping-pong, hřiště na míčové hry, fotbálek, šipky, poker stůl a spoustu hraček pro malé děti.

Lenošit se u nás dá v upravené zahradě střediska nebo jen tak si lehnout do houpací sítě a nechat se obsluhovat milou obsluhou.

Pořádáme paintballové turnaje, sportovní soutěže, odpočinkové dny při hudbě či filmu. Páteční a sobotní večery jsou při hudbě a v dobré naladě u grilování.
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 9. 2019

Ubytování a restaurace v okolí