Úvod > Co chcete dělat? > Rekreační areál Zbraslavice
Ubytování

Rekreační areál Zbraslavice

Areál se nachází v rekreační zóně středočeské obce Zbraslavice, 20 km na jih od starobylé Kutné Hory a je obklopeno lesy a rybníkem. Na výběr je ubytování v budově, chatkách, srubu i ve vlastním stanu či karavanu. Nechybí široká možnost rekreačních aktivit a sportovního vyžití.
Rekreační areál Zbraslavice se nachází v geografickém středu České republiky, 20 km na jih od starobylé Kutné Hory. Disponuje kapacitou 345 lůžek v různých kategoriích ubytování a je vhodné hlavně pro skupinové pobyty. Areál je situován na břehu Starého rybníka a je obklopen lesy. Je dostupný individuální nebo autobusovou dopravou či vlakem.

Budova Sport:
V moderně vybavené budově hotelového typu najdou naši hosté dostatek pohodlí pro svou práci i odpočinek. Nabízí 19 čtyřlůžkových pokojů, 1 dvoulůžkový pokoj a 2 třílůžkové pokoje. Celkový počet lůžek je 84, celkový počet lůžek včetně přistýlek formou paland: 124. Vždy dva pokoje mají společnou chodbičku, WC a koupelnu se sprchovým koutem. V přízemí budovy najdete recepci, bar, 3 učebny a tělocvičnu vhodnou pro tancování nebo bojové sporty. Budova je vytápěná, takže funguje celoročně.

Hotelová apartmá:
Tři budovy hotelových apartmá nabízejí celkem 16 čtyřlůžkových pokojů, 1 pětilůžkový pokoj a 1 dvoulůžkový pokoj s nadstandardním vybavením (VIP). Jeden pokoj má bezbariérový přístup. Celkový počet lůžek 71, celkový počet lůžek vč. přistýlek: 104. Každý pokoj má samostatný vchod z parkoviště, předsíň, koupelnu s WC a sprchovým koutem.

Budovy Adam a Eva:
Komfortní ubytování v zrekonstruovaných budovách. Každá z budov nabízí dva dvoulůžkové pokoje, jeden čtyřlůžkový, koupelnu s WC a sprchovým koutem. K zabezpečení celoročního provozu slouží krbová kamna na chodbičce, kterými se každý objekt vytápí. V tomto objektu lze navíc ubytovat s domácím zvířetem.

Zděné chatičky:
Dvacet zrekonstruovaných chatiček je umístěných v klidné zadní části areálu. Každá chatička má 4 lůžka na 2 palandách. Chatičky jsou vybaveny novým nábytkem i elektřinou. Přímo u chatiček jsou dvě mobilní toalety a  venkovní umývárna s užitkovou vodou, která je určena pro rychlou základní hygienu např. na umytí rukou po návštěvě lesa, hře apod. Další WC, umývárny a sprchy jsou umístěny v samostatném objektu v docházkové vzdálenosti. K chatičkám se hosté dostanou s autem po kvalitní cestě a dokonce u nich i zaparkují.

Barevné chatičky:
Dvacet jedna barevných dřevěných chatiček je umístěných v klidné zadní části areálu. Chatičky jsou určeny pro dětské kolektivy nebo pro rodiny s dětmi. Každá chatička má 4 lůžka na 2 palandách. Velikost lůžka je 80x180 cm, nosnost horních lůžek je 50 kg. Chatičky jsou vybaveny jednoduchým stolkem, policovou skříní. V každé chatce je el. zásuvka pro nabití telefonu (příkon do 150W). Nedaleko chatiček jsou dvě mobilní toalety a venkovní umývárna s užitkovou vodou, která je určena pro rychlou základní hygienu např. na umytí rukou po návštěvě lesa, hře apod. Ubytování je možné ve vlastních spacích pytlích, nebo vám spací pytle půjčí. Další WC, umývárny a sprchy jsou umístěny v samostatném objektu v docházkové vzdálenosti. K chatičkám se hosté dostanou s autem po kvalitní cestě a dokonce nedaleko nich i zaparkují.

Dřevěný srub:
Ubytování s nádechem historie. Dřevěná roubená budova určená pro větší skupiny. Srub nabízí velkokapacitní ubytování ve dvou 10-ti lůžkových pokojích, jeden 14-ti lůžkový, jeden 11-ti lůžkový, třech pokojích po 1 lůžku, jeden pokoj 4 lůžkový a jeden pokoj 2 lůžkový. Celková kapacita 54 lůžek včetně paland.. Ubytování je možné pouze s vlastním spacím pytlem. WC a umývárny jsou umístěny v sousední budově Start. Interiér srubu je v RETRO STYLU.

Stany a karavany:
Nechcete být ubytováni v budovách? Přijeďte k nám se svým stanem nebo karavanem. Rozlehlá louka nabízí řadu možností, kde se ubytovat. WC, umývárny a sprchy jsou v docházkové vzdálenosti. Nejekonomičtější způsob ubytování u nás.
 

Vybavení areálu a sportovní vyžití

 • K dispozici vám zde bude půjčovna horských kol,koloběžek, půjčovna lodiček, kajaky, paddlebooard,
 • aquazorbing
 • centrum vysokých lan
 • paintball
 • horelezecká stěna
 • lukostřelba
 • vzduchovky
 • hřiště na volejbal
 • hřiště na plážový volejbal
 • basketbalové hřiště
 • tělocvična,
 • tělocvična s tatami
 • koupání v přírodě
 • travnaté hřiště
 • louka pro hry
 • travnaté plochy
 • venkovní stolní tenis
 • sauna
 • učebny a společenská místnost
26.8.
27.8.
Noční závody v požárním útoku

Noční závody v požárním útoku

Zbraslavice, Středočeský kraj
27.8.
Den s Hasičem

Den s Hasičem

Zbraslavice, Středočeský kraj
3.9.
XX. Dobývání Malešova

XX. Dobývání Malešova

Malešov, Středočeský kraj
27.11.
Předvánoční jarmark ve Zručském dvoře

Předvánoční jarmark ve Zručském dvoře

Zruč nad Sázavou, Středočeský kraj
Centrum vysokých lan ve Zbraslavicích

Centrum vysokých lan ve Zbraslavicích

Zbraslavice, Středočeský kraj
Rybolov Panský rybník

Rybolov Panský rybník

Zruč nad Sázavou, Středočeský kraj
Farma Zelená Bohdaneč

Farma Zelená Bohdaneč

Bohdaneč, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Zámecký pivovar Zbraslavice

Zámecký pivovar Zbraslavice

Zbraslavice, Středočeský kraj
Hotel Agnes

Hotel Agnes

Bohdaneč, Středočeský kraj
Luxusní středověký kemp v Malešově

Luxusní středověký kemp v Malešově

Malešov, Středočeský kraj