ÚvodCo chcete dělat?UbytováníRekreační areál Zbraslavice
Rekreační areál Zbraslavice
Ubytování

Rekreační areál Zbraslavice

Rekreační areál Zbraslavice nedaleko Kutné Hory. Disponuje kapacitou 480 lůžek v různých kategoriích ubytování a je vhodný pro skupinové pobyty.
Budova Sport je středobodem areálu. V přízemí se nachází recepce, bar, 2 učebny a tělocvična. Ubytovací kapacita je tu celkem 124 lůžek včetně přistýlek. Toaleta a sprcha je vždy pro dva pokoje. Tato budova funguje celoročně.

Apartmány se skládají celkem ze tří budov s celkovou kapacitou 104lůžek včetně přistýlek. Jeden pokoj má bezbariérový přístup. Součástí jsou i nově zrekonstruované budovy Adam a Eva. Každý nabízí 2 dvoulůžkové a 1 čtyřlůžkový pokoj. Vždy s vlastním sociálním zařízením.

Zděné chatičky jsou čtyřlůžkové (2palandy), vybavené nábytkem a přívodem elektřiny. Dvacet chatiček je umístěno v klidné části areálu s možností parkování před chatou. V bezprostřední blízkosti jsou zajištěny jak sprchy, tak toalety. K dispozici je i venkovní umývárna.

Barevné chatičky jsou čtyřlůžkové (2 palandy) a jsou umístěné v zadní části areálu hned za těmi zděnými. Toto ubytování je určeno pro dětské kolektivy z důvodu velikosti (80x180) a nosnosti lůžek (horní palanda 50kg). Spaní je primárně ve vlastních spacích pytlích. V bezprostřední blízkosti jsou zajištěny jak sprchy, tak toalety. K dispozici je i venkovní umývárna.

Dřevěný srub je ubytování s nádechem historie určená pro velké skupiny. Nabízí ubytování ve 4 velkých 12ti lůžkových pokojích a dvou 2-lůžkových. WC a umývárny jsou přímo v objektu.

Stany a karavany nabízí nejekonomičtější ubytování v areálu. V docházkové vzdálenosti jsou k dispozici sprchy, toalety a venkovní umývárna. Přívod vody a výlevka pro karavany je samozřejmostí.

Zbraslavice se nachází v klidné lokalitě u Starého rybníka nedaleko řeky Sázavy obklopené lesy. Na cesty do přírody si lze od nás zapůjčit horská kola, koloběžky a hole Nordic Walking.

K dispozici je 6 tělocvičen, všechny se zrcadlovou stěnou a s možností rozložení tatami.
Venkovní hřiště nabízíme jak na basketball, nohejbal, plážový volejbal, tak i fotbal. Celkem jich v areálu najdete 7.

Mezi adrenalinové zážitky patří bezpochyby:
Lanové centrum, které má dvě patra ve výšce 6,5m a 10,5m se systémem samojištění. Z každého patra vede na zem lanovka v délce 180m a 120m. Úvazky a helmy půjčíme. Na lanovém centru je vždy zkušený instruktor.
Další adrenalin zažijete při Paintballu. Zapůjčíme zbraně, kuličky, helmy, pláště, rukavice. Hřiště máme v docházkové vzdálenosti v lese. Pod vedením instruktora si užijete spoustu zábavy, dobrodružství a napětí.
Hojně využívaná je horolezecká stěna. Ke zdolání vrcholu vede spoustu cest a několik obtížností. Zapůjčíme horolezecký úvazek a přilbu. Jištění instruktorem je samozřejmostí.

Pro zpestření pobytu můžete využít i lukostřelbu a střelbu ze vzduchovky. Je bezpečná i pro děti od 10ti let pod dohledem zkušeného instruktora. Střelba je z libovolné vzdálenosti na terče, které se nachází přímo v areálu.

Součástí areálu je Starý rybník, a tak vodní aktivity nemohou chybět:
Aquazorbing je jednou z nejoblíbenějších atrakcí. V průhledné nafukovací kouli plující po vodní hladině si užijete zábavy až se kamarádi na břehu budou za břicha popadat. K zapůjčení máme Padleboardy, kde si ověříte svoji rovnováhu při pádlování ve stoje. Prohlédnout areál si můžete tak trochu jinak ze šlapadla z vodní hladiny. A vodáci jistě ocení, že se mohou projet i v kajaku a kánoi. K zapůjčení jsou samozřejmě pádla a vesty.

Letní herecký workshop

Letní herecko pohybový retreat je zaměřen na práci s tělem, propojení s myslí. Během workshopu budeš pracovat na svém individuální pohybovém rozvoji formou improvizace a fyzických zadání s cílem zpřítomnit tělo a rozvíjet jeho fyzické možnosti, vytrvalost a imaginaci.
Praha 3, Praha

Sportovní den s Jiskrou

Prezentace sportovních oddílů TJ Jiskra Zruč nad Sázavou se zaměřením na představení sportovních aktivit a sportů, možnost náboru nových členů a testování sportovního zaměření dětí v disciplínách atletika, házená, volejbal, fotbal, florbal, stolní tenis a tenis.
Zruč nad Sázavou, Středočeský kraj

Radůza na Statku U Jelínků

Přijďte prožít atmosféru vesnického a přátelského prostředí, stodoly a Radůzy.
Miskovice, Středočeský kraj

Circus Problem na Statku U Jelínků

Čeká nás pořádná tancovačka. Přijďte prožít atmosféru vesnického a přátelského prostředí, stodoly a kapely Circus Problem.
Miskovice, Středočeský kraj

Znouzectnost na Statku U Jelínků

Již tradiční letní akce. Přijďte prožít atmosféru vesnického a přátelského prostředí, stodoly a legendy Znouze. Koncert začíná cca 19:45. Přespání možné ve vlastních stanech či v prostorách stodoly zdarma. Hrajeme za každého počasí.
Miskovice, Středočeský kraj

Mucha na Statku U Jelínků

Tenhle koncert má každý rok grády! Přijďte prožít atmosféru vesnického a přátelského prostředí, stodoly a nespoutané Muchy.
Miskovice, Středočeský kraj

Rybářské slavnosti v Kácově

V sobotu 26. října 2024 od 9 hodin se konají rybářské slavnosti v rybochovném zařízení v Kácově – Račíněvsi.
Kácov, Středočeský kraj

Naďa Válová

Koncert zpěvačky Nadi Válové s kapelou.
Kutná Hora, Středočeský kraj

Centrum vysokých lan ve Zbraslavicích

Lanové centrum má 3 patra. V přízemí naleznete překážky pro nejmenší návštěvníky a trenažér pro všechny. Prostřední patro ve výšce 6,5 metrů nad zemí je určeno převážně školám a skupinám dětí. Třetí patro má překážky v 10,5 metrech nad zemí. Je určeno pro opravdové machry. Cesta dolů lanovkou!
Zbraslavice, Středočeský kraj

Zbraslavická stopa – lyžování na letišti Zbraslavice

Aeroklub Zbraslavice při dostatku sněhu upravuje kolem letiště běžkařskou dráhu. Trasa vede po jeho okraji, upravovaná je denně a okruh měří zhruba 4 kilometry. Využijte bezplatné parkování na parkovišti Aeroklubu, přístup přes hlavní vjezdovou bránu do areálu.
Zbraslavice, Středočeský kraj

Rybolov Panský rybník

Tento soukromý revír nabízí rybářům nadstandartní zarybnění se zaměřením na lov trofejních ryb a nadstadartními službami spojené s rybolovem.
Zruč nad Sázavou, Středočeský kraj

Farma Zelená Bohdaneč

Vydejte se do obce Bohdaneč, která se nachází na rozhraní překrásné krajiny Polabí a Českomoravské Vysočiny. Farma Bohdaneč nabízí vlastní přírodní produkty, gastro speciality, rybaření, sportovní vyžití ve sportparku nebo procházky po značených trasách, vhodných i pro kola.
Bohdaneč, Středočeský kraj

Rozhledna Bohdanka u Bohdanče

Dřevěná ozhledna se nachází v blízkosti obce Bohdaneč u Zruče nad Sázavou, necelou hodinu jízdy z Prahy. Kromě samotného výstupu nahoru a nádherného pohledu do okolí si pod rozhlednou můžete zapůjčit kolo, se kterým se můžete vydat na okolní cyklotrasy.
Bohdaneč, Středočeský kraj

Pstruhový ráj – chov ryb, sport. rybolov

Nabízíme možnost rybolovu dvou krásných pstruhových i kaprovém rybníku. Provozujeme rybolov nonstop i zimní lov na dírkách. Tržní ryby produkujeme na vlastní pstruhové farmě i na chovných rybnících. Jsme členem Rybářského sdružení ČR.
Bohdaneč, Středočeský kraj

Kostel Zvěstování Páně v Bohdanči

Uprostřed Bohdanče na malém náměstíčku stojí gotický kostel Zvěstování Panny Marie. Kořeny jeho vzniku lze datovat snad až do druhé poloviny 13. století.
Bohdaneč, Středočeský kraj

Muzeum Ostrov lidových krojů v Posázaví

Muzeum Ostrov lidových krojů disponuje největší soukromou sbírkou historických venkovských oděvů v České republice. Unikátní expozice je úplně první veřejnou prezentací všech krojových oblastí České republiky.
Bohdaneč, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Sborovna

Kultovní ubytování pro 25 lidí s kuchyní a jídelnou, kde nechybí vinný sklípek, humidor, vybavený bar, udírna a plátno na půdě, protože koncert může začít kdykoliv...
Zbraslavice, Středočeský kraj

Zámecký pivovar Zbraslavice

Zámecký pivovar Zbraslavice navazuje na tradici pivovarnictví ve Zbraslavicích, jehož kořeny se datují až do 16. století. Ve stálém sortimentu pivovaru je světlé výčepní pivo Markold 10°, světlý ležák Hubert 12° a tmavý ležák Permoník 12°, ochutnat můžete také sezónní speciál dle aktuální nabídky.
Zbraslavice, Středočeský kraj

Agnes Bohdaněč – moštárna a lihovar; farma; restaurace s ubytováním

Areál hotelu nabízí denně vynikající domácí kuchyni, krásné ubytování na břehu Pilského rybníku a aktivní prožití volného času. Vyzkoušet můžete sportoviště, lanové centrum, jízdy na koních, rybolov, návštěvu farmy, prohlídku palírny, cykloturistiku, procházky po krásném a klidném okolí.
Bohdaneč, Středočeský kraj

Luxusní středověký kemp v Malešově

V Malešově u Kutné Hory najdete středověký kemp, který poskytuje netradiční ubytování. Hosté si ve speciálně vybavených stanech mohou vyzkoušet spojení romantického středověku s pohodlím 21. století.
Malešov, Středočeský kraj

Ubytování u Fraňků v budově Přátelského pivovaru Malešov u Kutné Hory

Ubytování v budově Přátelského pivovaru Malešov je příjemným zážitkem, kdy je kromě všudypřítomné čistoty a velkého smyslu pro detail přidánou hodnotou vstřícnost majitelů. Ubytování je uzpůsobeno jak pro jednotlivce, tak pro rodiny s dětmi či partičky batůžkářů.
Malešov, Středočeský kraj

Přátelský pivovar Malešov

Mladý podnik, který ctí dávnou tradici pivovarnictví v Čechách, to je pivovar Malešov nedaleko Kutné Hory. Pivo se tu vaří původní metodou bez filtrace a pasterizace, používají se jen původní pivovarské ingredience a zdejší pivo představuje jak tradiční, tak i originální pivní styly.
Malešov, Středočeský kraj

Farma Noe

Farma Noe se nachází v obci Březina u Brna. Hosté mají k dispozici terasu s posezením a saunu s dřevěným sudem k ochlazování, či koupání ve venkovním biotopickém jezírku. Samozřejmostí je připojení k internetu prostřednictvím bezdrátové sítě Wi-Fi a možnost využití baru v objektu.
Vlastějovice, Středočeský kraj

Mlýn Dänemark u Kutné Hory

Dnes už se do Kutné Hory nejezdí pouze za poznáním, ale také za odpočinkem uprostřed krásné přírody. Může za to stylový hotel Dänemark, který vás přenese do světa klidu a relaxace bez zbytečných vymožeností moderní doby. Každý lichý víkend si mohou užít i rodiny s dětmi.
Kutná Hora, Středočeský kraj