Úvod > Co chcete dělat? > Rekreační a kongresové centrum Nové Dvory
Ubytování

Rekreační a kongresové centrum Nové Dvory

Rekreační a kongresové centrum Nové Dvory se nachází u Českých Budějovic, uprostřed malebné jihočeské krajiny, na okraji přírodní rezervace Vrbenské rybníky.
Citlivě zrekonstruovaný statek, pocházející z konce 19. století, nabízí dokonalé zázemí pro firemní i rodinné akce. Pohodlné ubytování je připraveno ve 20 útulně zařízených pokojích, včetně pokojů pro handicapované hosty.

Hotel,ve kterém se nachází také kngresový sál, je ideálním místem pro teambuilding, pořádání firemních akcí, školení, seminářů, workshopů, ale i pro svatební hostiny a rodinné oslavy.

Součástí rekreačního komplexu je vlastní minipivovar a restaurace zařízená ve staročeském selském stylu, od jara do podzimu s venkovním posezením. Ochutnat zde můžete to nejlepší ze staročeské i moderní kuchyně. 

K relaxaci a odpočinku slouží krytý bazén, sauna a posilovna. Využít můžete také služby profesionálního maséra. V areálu se nachází také multifunkční hřiště a venkovní dětský koutek, na vlastním parkovišti je k dispozici dobíjecí stanice pro elektromobily, 

Ubytování a restaurace v okolí

Pivovar Kněžínek v Českých Budějovicích

Pivovar Kněžínek v Českých Budějovicích

České Budějovice, Jihočeský kraj
Vodní domky Čejkovice

Vodní domky Čejkovice

Čejkovice, Jihočeský kraj
Penzion U Rudolfa v Českých Budějovicích

Penzion U Rudolfa v Českých Budějovicích

České Budějovice, Jihočeský kraj