!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Ranč Dalu nedaleko Čáslavi
Ranč Dalu nedaleko Čáslavi
"> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Letní sporty

Ranč Dalu nedaleko Čáslavi

Ranč Dalu se nachází v malé vesničce Kozohlody nedaleko Čáslavi. Specializujeme se na westernové ježdění a přirozenou komunikaci s koňmi. Na ranči je restaurace s poctivou domácí kuchyní.
Na ranči máme šest vlastních koní, menší stádo kamerunských koz a dvě desítky telat. Ranč hlídá border kolie Tessie a Merlin.

Ať už přijedete v sedle, na kole, vozem či po svých, čeká na vás venkovní terasa, vnitřní prostory s barem a krbem, vše v country stylu, pro děti trampolína, pro zvířata čerstvá voda. Na ranči se nachází restaurace, kde se mimo jiné podávají hovězí speciality.

Kromě toho je zde možné uspořádat soukromou akci či svatbu. K dispozici je vnitřní i venkovní posezení (krbové topení, venkovní terasa, sociální zázemí – toalety, sprchy) nebo při větších akcích krytý parket. Dále je zde možnost využít gril nebo udírnu pro úpravu masa a připravit švédské stoly.

Pro děti je zde možné po předchozí domluvě svezení na koních. Aktuálně také probíhá jezdecký kroužek pro děti s výukou jízdy na koni. Pro majitelé koní nabízíme kromě ustájení v prostorných boxech pronájem venkovního kolbiště (60x40m) nebo kryté haly. Ranč je napojený na páteřní jezdeckou stezku vedoucí celou republikou. Pořádáme také kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou a připravujeme programy pro děti základních a mateřských škol.

Každý rok se u nás konají jezdecké závody v parkurových a westernových disciplínách s bohatým doprovodným programem – Sportovní den s koňmi.
Zobrazit více

Provozovatel

Ranč Dalu

Kozohlody 73
286 01 Čáslav
Tel.:
+420 606 767 346
Tel.:
+420 606 767 345
Email:
rancdalu@seznam.cz
WWW:
www.rancdalu.cz/o...
GPS:
49,817136 15,410943
 
 

Časová náročnost

2,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Pivovar Tupadly

Pivovar Tupadly

Tupadly, Střední Čechy
Penzion a restaurace U Mnicha

Penzion a restaurace U Mnicha

Vilémov, Vysočina
Hotel Grand v Čáslavi

Hotel Grand v Čáslavi

Čáslav, Střední Čechy
K&K American bistro

K&K American bistro

Čáslav, Střední Čechy