Úvod > Co chcete dělat? > Ranč Bystrá nad Jizerou - poznejte rančerský život

Ranč Bystrá nad Jizerou - poznejte rančerský život

Letní sporty
Ranč Bystrá nad Jizerou je místem, kde můžete poznat a na vlastní kůži ochutnat rančerský život. Tento odkaz našich předků je založen na zdravých principech, jako jsou tvrdá a poctivá práce, harmonie s přírodou a úcta k její dokonalosti.
Pokusíme se vám zprostředkovat všechny radosti i strasti, které tento způsob života nabízí. Jako naši hosté poznáte atmosféru podkrkonoší ze sedla koně, poznáte, jaké to je přehánět či třídit a ošetřovat dobytek. Jak namáhavé je připravit si dřevo na zátop do krbů, jak podojit krávu, aby bylo mléko v snídani a spoustu dalších netradičních aktivit. Ale nebojte, neuděláme z vás otroky.

Jako naši hosté si budete moci plnými doušky užívat nádherné atmosféry ranče, luxusního ubytování, skvělého jídla a věříme, že v našem týmu naleznete i své přátele. Pojďte s námi utéct od starostí běžného života do krásné přírody a na chvilku se vrátit v čase zpět do dob, kdy nezvonily mobilní telefony. Stmívá se, oheň už hoří a ostatní kovbojové vám drží místo u táboráku. To ještě sedíte u počítače?
Celý popis
Naposledy změněno: 5. 10. 2019