Úvod > Co chcete dělat? > Pytloun Grand Hotel Imperial Liberec
Ubytování

Pytloun Grand Hotel Imperial Liberec

Dopřejte si luxusní ubytování a delikátní kuchyni v hotelu, který je svým pojetím evropským unikátem. Designové pokoje jsou dílem předních architektů a nabízejí jedinečný zážitek – celý hotel je galerií soudobého interiérového designu.
Podoba jednotlivých designových pokojů je opravdu rozmanitá a vy si tak můžete vybrat podle svého vkusu či momentální nálady. Například v pokoji Backstage se ocitnete v americkém Hollywoodu a budete si moci zažít pocit filmové hvězdy. Pokoj Hunting Room zase evokuje dojem, že jste se ocitli v loveckém zámečku.

Najdete zde pokoje doslova vybízející k romantice, i pokoje které osloví milovníky industriálních interiérů. Na jednom z pokojů můžete na stropě studovat mapu Liberce, zatímco na jiném najdete úryvky různých knih v několika světových jazycích.

Část pokojů je spjatá s Libercem a jeho okolím. Například v pokoji Kráska severu budete spát přímo pod Ještědským hřebenem, který tvoří čelo postele. To je navíc večer nasvícené LED pásky, jejichž barvu si můžete nastavovat a tím zcela měnit atmosféru celého pokoje.

Volně inspirovaný pokoj č. 103Padesát odstínů šedi“ architektů Petra Stolína a Aleny Mičekové, je místo, kde si každý může vytvořit svůj vlastní příběh. Tento pokoj má ve vás vzbudit pocit, že jste se právě ocitli v klasickém newyorském budoáru, kde se kombinuje staré a nové, industriální a honosné prvky a předměty s osobním příběhem. Velkou inspirací byly fotografie Helmuta Newtona, Roye Stuarta, Terezy z Davle... Interiér pokoje by měl být scénou, která díky své atmosféře láká k netušeným zážitkům.

Autoři národního pavilonu pro Expo v Miláně Ondřej Chybík a Michal Krištof pro Grand Hotel Imperial navrhli dva designové pokoje, a to čísla 502 a 503. V tomto malém projektu velkolepě spojili funkci ubytování s výstavní galerií, což zcela ovlivnilo samotný vzhled pokojů. Cílem projektu bylo vytvořit maximální možnou výstavní plochu na obvodových stěnách a proto jsou všechny funkce a nábytek koncentrovány do centra prostoru pokoje. Monochromatické řešení povrchů podporuje koncentraci diváka na vystavené artefakty.

Vyberte si pokoj svých snů a dostane se vám jedinečného zážitku – v ubytování i stravování v hotelové restauraci Zlatý kohout.

Provozovatel

Pytloun Grand Hotel**** Imperial

1. máje 757/29
460 07 Liberec
Tel.:
+420 608 822 822
Email:
imperial@pytloun-...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.imperialliber...
WWW:
www.liberec-ubyto...
GPS:
50,764029 15,050474
 
Region:
Liberecký kraj
Oblast:
Jizerské hory
Město:
Liberec
 

Vstupné

Poznámka:Ceny jednotlivých pokojů najdete na webu http://www.imperialliberec.cz/

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Plaudit Vzducholoď

Restaurace Plaudit Vzducholoď

Liberec, Liberecký kraj
Restaurace Puor Plaudit

Restaurace Puor Plaudit

Liberec, Liberecký kraj
Catfé Kočičárna v Liberci

Catfé Kočičárna v Liberci

Liberec, Liberecký kraj
Liberecké Vokno

Liberecké Vokno

Liberec, Liberecký kraj