Úvod > Co chcete dělat? > Půjčovna vozítek segway v Brně

Půjčovna vozítek segway v Brně

Zážitky
Chcete udělat radost svým přátelům a blízkým či darovat jedinečný zážitek? Pozvěte je na projížďku Brnem a užijte si tak výlet bez namáhavé chůze na nejmodernějším dopravním prostředku současnosti.

Jízdu na Segway si můžete vychutnat při projížďce se sympatickou průvodkyní nebo si Segway můžete zapůjčit bez průvodce a jet kamkoliv na vlastní výlet. Pohodlně tak navštívíte spoustu zajímavých míst a ještě si užijete zábavnou jízdu na Segway, ovládání vám samozřejmě vysvětlí. Platnost dárkového poukazu, který vám na přání provozovatelé rádi vystaví je 6 měsíců.

Segway PT (Personal Transporter) je unikátní dvoukolový elektrický dopravní prostředek využívající ke svému pohybu dynamické stabilizace. Na rozdíl od auta má pouze dvě kola, na kterých v každém terénu samostatně udržuje rovnováhu.

K řízení není zapotřebí žádných speciálních dovedností, používat ho může v podstatě kdokoli, děti, rodiče či prarodiče. Není třeba přidávat plyn ani brzdit. Mírným náklonem vpřed se začnete pohybovat dopředu, čím větší tento náklon je, tím rychleji jedete. Brzdění provádíte opětovným narovnáním se do vzpřímené polohy, nakloníte-li se dozadu, pojedete vzad. Zatáčení je ovládáno náklonem řidítek. Zvládnutí základů ovládání je otázkou několika minut.

Celý popis
Naposledy změněno: 10. 8. 2019