Úvod > Co chcete dělat? > Půjčovna lodí Votus

Půjčovna lodí Votus

Letní sporty
Půjčujeme lodě, rafty, kanoe i kajaky, včetně vybavení a dopravy lodí. Naší specializací je horní Vltava z Borové Lady do Nové Pece. Půjčujeme lodě a zajišťujeme dopravu kromě Vltavy i na Lužnici a Otavu.
Půjčovna lodí a raftů téměř 25 let půjčuje kompletní vodácké vybavení na jednodenní i vícedenní výlety po Vltavě. Zajistíme vám přepravu lodí a poradíme podle počasí a dle vašich zkušeností optimální úsek řeky.

Řeka Vltava je nádherná svojí rozmanitostí. Pro vodáky je nejzajímavější úsek Teplé Vltavy z Borové Lady do Lenory. Čeká vás nádherná krajina, ale také mnoho technicky náročných úseků, řeka je úzká s mnoha meandry. Z Borové Lady je možné splouvat pouze v jarních měsících. Lenora, Soumarský Most a Pěkná jsou nástupní místa vhodná pro začátečníky. Odvážní dále pokračují přes vodní nádrž Lipno a potom následuje splutí z Vyššího Brodu přes Český Krumlov, Zlatou Korunu do Českých Budějovic. Tento úsek Vltavy je velmi komerční. Lodě a rafty včetně vybavení kromě Vtavy půjčujeme i na Malši, Otavě a Lužnici.
Celý popis
Naposledy změněno: 26. 7. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel České Žleby

Hotel České Žleby

Stožec, Jižní Čechy
Hotel Florián ve Stožci

Hotel Florián ve Stožci

Stožec, Jižní Čechy
Penzion U Kuboňů Volary

Penzion U Kuboňů Volary

Volary, Jižní Čechy