!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Půjčovna kol v Informačním centrum města Kutná Hora

Půjčovna kol v Informačním centrum města Kutná Hora

Letní sporty
V půjčovně kol v Kutné Hoře, které si lze zapůjčit v informačním centru Města Kutná Hora na Palackého náměstí jsou k dispozicic tři kola pánská a dvě dámská.

Pronájem lze uskutečnit na základě předložení OP, rodného listu nebo cestovního pasu. K pronájmu kola je nutné složit zálohu ve výši 1500 Kč za každé pronajaté kolo. Při včasném a řádném vrácení kola bude záloha nájemci vrácena. Kola mohou být zapůjčena osobám starším 18 let. Pronajímatel doporučuje při jízdě na kole použít ochrannou přilbu, která není součástí výbavy zapůjčeného kola.

Zapůjčení kol na den následující je možné nejdříve 30 minut před koncem provozní doby informačního centra. Kola musí být vrácena nejpozději 30 minut před koncem provozní doby; nebude-li tato podmínka splněna, pronajímatel je oprávněn vyžadovat po nájemci platbu za pronájem kola za další kalendářní den.

Kola jsou sportovního charakteru a odpovídají vyhlášce o provozu na pozemních komunikacích. V případě poškození pronajaté věci je nájemce povinen na tuto skutečnost upozornit a následnou opravu uhradit.

Celý popis
Naposledy změněno: 3. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí