Úvod > Co chcete dělat? > Apex-bike – půjčovna kol a přívěsných vozíků v Jistebnici
Letní sporty

Apex-bike – půjčovna kol a přívěsných vozíků v Jistebnici

Jedete na dovolenou či výlet a zrovna s sebou nemáte kolo? V půjčovně Apex-bike v Jistebnici si můžete vypůjčit nejen horská kola, ale také přívěsné vozíky pro děti.
Půjčovna Apex-bike v Jistebnici  půjčuje horská kola ve třech velikostech, přívěsné vozíky pro děti i dvojmístný vozík za kolo.

Kola s 27 převody jsou od předního německého výrobce kol, značky Ghost. Kola od tohoto výrobce se vyznačují velice kvalitním rámem, příjemným posedem na kole, dobrou ovladatelností a stabilitou kola a v neposlední řadě precizním zpracováním. Kola jsou plně vybavená: mají blatníky, zadní diodové blikací světlo, přední diodové světlo, zámek, hustilka, brašna do rámu, náhradní duše, odrazky v kolech i košík na lahev.

Pro vaše malé ratolesti si zde můžete vypůjčit také jednomístný vozík Croozer KID. Všechny děti se v Croozeru cítí jako doma. Mají dokonalý výhled z pokojíku na kolech, který je chrání před větrem a deštěm. A navíc je tu spousta místa pro hračky nebo něco k snědku. Nízko položené těžiště zajišťuje bezpečnou jízdu. Dítě sedí pohodlně na svém sedadle a užívá si plnou ochranu: pětibodové bezpečnostní pásy, robustní aluminiové nárazníky a zvětšený prostor pro cestující spolu s madlem, které slouží jako další opora při převržení.

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Kateřina

Penzion Kateřina

Nadějkov, Jihočeský kraj
Restaurace Čertovo Břemeno

Restaurace Čertovo Břemeno

Jistebnice, Jihočeský kraj
Hotel Monínec

Hotel Monínec

Sedlec-Prčice, Středočeský kraj