!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > První stylová Kolonáda Café & Shop v historickém centru Prahy
Gurmánská turistika

První stylová Kolonáda Café & Shop v historickém centru Prahy

Až se vydáte za slunného počasí na příjemnou procházku Prahou, určitě se nezapomeňte zastavit v krásné designové kavárně Kolonáda Café & Shop s letní zahrádkou na Malé Straně.
Můžete si zde vychutnat teplé křehké lázeňské oplatky Kolonáda spolu se šálkem lahodné kávy. Také si zde můžete vybrat z široké nabídky dalších tradičních výrobků Kolonáda a odnést si domů sladkou chuť české lázeňské tradice.

Oplatky Kolonáda jsou neodmyslitelně spjaty s proslulým lázeňským městem Mariánské Lázně, ke kterému se váže rozvoj výroby této tradiční pochoutky a kde se lázeňské oplatky Kolonáda vyrábějí dodnes.

Každý se zde najde to své, ať už je to příjemná atmosféra, jedinečná chuť a vůně teplých lázeňských oplatek Kolonáda spolu se šálkem výborné kávy, samotný příběh mariánskolázeňských oplatek nebo třeba jen odpočinek po dlouhé procházce historickým městem.

Kromě kavárny je součástí interiéru i Kolonáda Shop, kde si každý návštěvník může vybrat ze široké nabídky dalších tradičních výrobků Kolonáda a odnést si tak domů sladkou chuť české lázeňské tradice nebo v případě zahraničních turistů jedinečný dárek z návštěvy České republiky.
Zobrazit více

Provozovatel

Kolonáda Café & Shop

Cihelná 2B
Malá Strana - poblíž Kafkova muzea
100 00 Praha 1
Tel.:
+420 354 623 131
WWW:
www.oplatky-kolon...
GPS:
50,088026 14,409883
 
Region:
Praha
Oblast:
Praha
Město:
Praha 1
 

Časová náročnost

1,5 hodiny