!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Prodejna korálků, skleněných figurek a bižuterie s předváděním výroby v Železném Brodě
Prodejna korálků, skleněných figurek a bižuterie s předváděním výroby v Železném Brodě
"> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Zážitky

Prodejna korálků, skleněných figurek a bižuterie s předváděním výroby v Železném Brodě

Podívejte se na tradiční výrobu u sklářského kahanu. Máte zájem se dozvědět zajímavosti o sklářství v tomto regionu? Vyzkoušejte si ruční výrobu na vlastní kůži! Každý kus je de facto originálem, skleněné výrobky si můžete také koupit.

Chcete si vyrobit náhrdelník dle vlastních představ? Vítejte tedy ve firemní prodejně Lampglas v Železném Brodě, těšíme se na vás za každého počasí! Výrobky nesou značku Regionální produkt Českého ráje. Prodejna se nachází uprostřed památkové rezervace lidové architektury a Poznávacího okruhu Trávníky, návštěvu prodejny můžete tedy spojit s příjemným výletem.

Spolupracujeme se známou módní návrhářkou Ninou Provaan Smetanovou. Zúčastňujeme se mnohých výstavních a propagačních akcí. Pořádáme kurzy vinutí perlí, zúčastňujeme se různých akcí a trhů.

Firma Lampglas vznikla roku 1991 a specializuje se na výrobu "lampových perlí" (ručně vinutých perlí – korálků) klasickou technologií ručního zpracování nad ohněm, které má v našem kraji více než stoletou tradici.

Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Neco v Malé Skále

Penzion Neco v Malé Skále

Malá Skála, Český ráj
Autokemp Ostrov v Malé Skále

Autokemp Ostrov v Malé Skále

Malá Skála, Český ráj