!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Pražská kulinářská akademie
Gurmánská turistika

Pražská kulinářská akademie

Jsme nová škola se zaměřením na výuku tradičního kuchařského řemesla. Využíváme moderní technologie. Nabízíme neformální kurzy pro nováčky a taktéž odborné kurzy.
 Využijte program Šéfkuchař u vás doma Pražské kulinářské akademie, který promění v nezapomenutelný zážitek váš soukromý večer, oslavu, firemní večírek, nebo třeba posezení s přáteli.

Jeden z našich profesionálních kuchařů ovládne vaši kuchyň, připraví výtečné pokrmy a vy budete obslouženi jako v té nejexklusivnější restauraci – to vše v pohodlí vašeho domova. Každý detail této slavnostní události s vámi pečlivě připravíme a naplánujeme, od výběru menu a vín přes květinovou výzdobu až po zajištění živé hudby. Naším cílem je vaše spokojenost, a proto se pokusíme splnit každé vaše přání.

Pojďte s námi objevovat nové chuťě a nápady, vzkřísíme společně zapomenuté delikatesy a obnovíme časem zapomenuté tradice...  Prague Culinary Academy - nový styl vaření pro 21. století. Nabízíme kurzy pro zaujaté ne-profesionály i zapálené laiky. Laiky naučíme v přátelské až veselé atmosféře základním kuchařským dovednostem.

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 6. 10. 2019