Úvod > Co chcete dělat? > Gurmánská turistika > Pražská kulinářská akademie
Gurmánská turistika

Pražská kulinářská akademie

Jsme škola se zaměřením na výuku tradičního kuchařského řemesla. Využíváme moderní technologie. Nabízíme neformální kurzy pro nováčky a taktéž odborné kurzy.
 Využijte program Šéfkuchař u vás doma Pražské kulinářské akademie, který promění v nezapomenutelný zážitek váš soukromý večer, oslavu, firemní večírek, nebo třeba posezení s přáteli.

Jeden z našich profesionálních kuchařů ovládne vaši kuchyň, připraví výtečné pokrmy a vy budete obslouženi jako v té nejexklusivnější restauraci – to vše v pohodlí vašeho domova. Každý detail této slavnostní události s vámi pečlivě připravíme a naplánujeme, od výběru menu a vín přes květinovou výzdobu až po zajištění živé hudby. Naším cílem je vaše spokojenost, a proto se pokusíme splnit každé vaše přání.

Pojďte s námi objevovat nové chuťě a nápady, vzkřísíme společně zapomenuté delikatesy a obnovíme časem zapomenuté tradice...  Prague Culinary Academy – nový styl vaření pro 21. století. Nabízíme kurzy pro zaujaté ne-profesionály i zapálené laiky. Laiky naučíme v přátelské až veselé atmosféře základním kuchařským dovednostem.

 

Provozovatel

Prague Culinary Academy - Cosmopolitan Central Europe s.r.o.

Suchdolská 85/14
Suchdol
160 00 Praha 6
Tel.:
+420 720 995 374
Email:
kontakt@prakul.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://www.praku...
GPS:
50,133413 14,383991
 
Region:
Praha
Město:
Praha 6
Tipy na výlet:
Praha 6 a okolí
 

Vstupné

Poznámka:ceny se liší dle vybraného kurzu

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Betlémy 2022 – kostel sv. Matěje v Dejvicích

V době největší slávy měly jesličky přes 300 figurek zdobených autentickými kroji ze všech koutů naší země a fronty na výstavu sahaly až ke dveřím na hřbitov. Současná podoba perníkových jesliček je dílem učně paní Horálkové, Daniela Zítky, který peče a zdobí betlém od roku 2002.
Praha 6, Praha

Džungle, která nespí – večerní provázení skleníkem Fata Morgana

Navštívit tropický deštný prales v noci, to se podaří opravdu jen málokomu. Ve skleníku Fata Morgana tuto možnost máte. Přijďte se projít džunglí, která nespí.
Praha, Praha

Adventní den s techniky

Tradiční akce s vánoční tématikou ve Stanici techniků. Můžete se těšit na rukodělné workshopy, řemeslné dílny, pečení perníčků a bohatý kulturní program.
Praha 6, Praha

Vánoce v Zoo Praha – Od Vánoc po Silvestra

Na vánoční prázdniny si pro vás připravili v pražské zoo sadu komentovaných krmení, při kterých zvířata mimo jiné dostanou ochutnávku z dárků, které jste jim přinesli na Štědrý den. Pro kopytníky nezapomenou přidat neprodané vánoční stromky.
Praha 7, Praha

Aktivity v okolí

Naučná stezka Roztocký háj – Tiché údolí

Naučná stezka vás provede krajinou našich předků, která se rozkládá na cestě mezi dávnými sídly Přemyslovců na Levém Hradci a Pražském hradě. Tato oblast není proslulá jen historií lidského rodu, ale je bohatá krásnou přírodou.
Praha 6, Praha

Hotel Wienna Galaxie – letní 3 v jednom

Ubytujte se v nově zrekonstruovaném hotelu v Praze-Suchdole, zaparkujte auto v uzavřené zahradě a využijte naší půjčovnu kol, na kterých vyražte do krásného okolí, které nabízí mnoho zajímavých cyklotras. Po výletě můžete relaxovat ve vířívce a infra sauně.
Praha 6, Praha

Kovářství Dva kováři v Praze

Umělecké zpracování kovu kombinujeme se sklem a se dřevem. Všechny naše výrobky jsou poctivé, propracované a originální. Děláme vše od plánů až po realizace celých projektů.
Praha, Praha

Pražský přívoz P1 Sedlec – Zámky

Přívozy jsou nejmladším dopravním prostředkem v systému Pražské integrované dopravy. Prvním novodobým přívozem je právě přívoz ze Sedlce na Zámky, který se nachází na místě původního přívozu z 19. století.
Praha 6, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Pivovar Létající Chroust

Chroust je létající pivovar, který vaří v jiných pivovarech na jejich technologiích piva podle vlastní receptury.
Praha 6, Praha

Vinice Baba v Dejvicích

Skalnatý vrch Baba vyčnívající na levém břehu Vltavy byl osídlen již od mladší doby kamenné. Vinice na břidlicovém skalním útvaru byla založena roku 1562. V současné době je vinice v soukromém vlastnictví.
Praha 6, Praha

Restaurace Jana Punčocháře U Matěje

Šéfkuchař Jan Punčochář, který působil mimo jiné i ve vyhlášených restauracích Le Terroir nebo Grand Cru, otevřel novou restauraci U Matěje v Praze 6, na Hanspaulce. V příjemném prostředí si vychutnáte vynikající speciality moderní i tradiční české kuchyně.
Praha 6, Praha

Apartmány Salabka – do Prahy nejen za vínem

Přijeďte netradičně za vínem do Prahy na největší pražskou vinici Salabka, prohlédněte si zde výrobu vína od pěstování keřů vinné révy až po špuntování lahví a ochutnejte místní víno ale i slunce na talíři, které nabízí naše Cuisine du Soleil! Nebo se ubytujte v netradičních apartmánech ve vinici.
Praha 7, Praha