!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Adam Masáže Praha - masáže, relaxace, duševní a fyzické uvolnění
Adam Masáže Praha - masáže, relaxace, duševní a fyzické uvolnění
"> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Lázně a wellness

Adam Masáže Praha - masáže, relaxace, duševní a fyzické uvolnění

Přímo naproti stadionu Bohemians v Praze - Vršovicích, najdete masážní studio ve kterém vám masér s dlouholetou praxí v léčebném zařízení v Mariánských Lázních nabízí své služby na profesionální úrovni.
Kvalitní masérské služby na profesionální úrovni za velmi příznivé ceny. Masáž je terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí. Masáž je bezpochyby nejstarší formou terapie; je to něco, co zvířata i lidé dělají téměř instinktivně, chtějí-li poskytnout útěchu a zmírnit bolest.

Druhy prováděných masáží:
 
 • Luxusní masáž "Afroditin sen" masáž speciálními kartáči + zábal se šlehanou smetanou a medem: masáž vás zbaví odumřelé povrchové vrsvy kůže a získáte tak pokožku hladkou a zcela obnovenou. Potom je aplikována po celém těle šlehaná smetana s medem a proveden celotělový zábal na 20 minut.
 • Holisická masáž: pomáhá odstraňovat únavu a urychluje regeneraci organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení. Vhodná při bolestech zad. Uvolňuje namožené svaly po sportovní i jiné fyzické zátěži.
 • Speciální masáž pro řidiče: masáž přírodním balzámem potlačujcí únavu, bolesti hlavy a zad, které jsou spojeny s dlouhodobým řízením motorových vozidel.
 • Reflexní terapie - chodidla: terapie založená na reflexních bodech na chodidlech a dlaních, které odpovídají daným orgánům našeho těla. Pomáhá odstraňovat bloky reflexních drah a tím zlepšuje činnost jednotlivých orgánů.
 • Masáž dolních končetin: celková masáž dolních končetin pro uvolnění napětí, únavy a bolesti. Nejvíce ohrožená část lidského těla, která při nedostatečné péči může přispět k otokům a krevním sraženinám, které jsou příčinou plicní embólie.
 • Terapie Hot Stones: představte si teplo přecházející z vulkanických kamenů do ztuhlých svalů, kombinované s masáží. Teplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl a zbavuje stresu a napětí.
 • Masáž hlavy a šíje (čínská protimigrénová): vynikající a osvědčená metoda, jak se zbavíte bolestí hlavy, blokace krční páteře i ucpaných nosních dutin, jejíž základy pochází z reflexní terapie, Shiatsu a Thajské masáže.
 • Anticelulitidová masáž s ozonovým zábalem: spočívá v hloubkovém promasírování problémových částí těla (stehna, hýždě). Po této masáži se do pokožky vmasíruje olivový krém obohacený ozonem. Ozon působí proti celulitidě, vyhlazuje strije a drobné žilky a vypíná kůži.
 • Aromamasáž: spojuje samotnou techniku masáže s léčebným účinkem éterických olejů. Masáž je vedena celkově jemně tak, aby se klient hluboce uvolnil, a tím nastartoval samoléčebné procesy v těle. Potom nastává fáze mírného tlaku na akupresurní body, oblasti zatuhlých svalů, vápenatých usazenin atp. a následně opět uvolnění pro co největší relaxaci klienta. Po terapii klient odchází odpočatý jak po fyzické stránce (cítí se „lehčí“, ohebnější), tak po psychické (nezřídka se stává, že klient po dobu masáže tvrdě spí).
 • Medová detoxikační masáž: prospěšná a zároveň příjemná procedura a nevyžaduje nic jiného, než abyste si ji ve velkém vychutnala. Při medové masáži ležíte na břiše. Masér Vám záda potře voňavým tekutým medem a poté ho speciální technikou vmasíruje do těla. Med vlivem napětí a podtlakem z těla vytahuje škodlivé látky, houstne a barví se.
 • Zábaly bahnem z mrtvého moře: obrovské množství jódu a brómu v bahně, vodě a vzduchu působí blahodárně na celý nervový systém. Síra a hořčík pomáhají léčit kožní nemoci (lupénka, ekzémy, akné) a draslík působí příznivě na artritidu a revma. Bahno používané na zábal je 100 % přírodní produkt Mrtvého moře. Teplé bahenní zábaly mají zároveň výrazný analgetický a zklidňující efekt při bolestech kloubů a potížích pohybového aparátu ( revmatismus, artroza, záněty šlach, svalová únava…). Působí hojivě, relaxačně a regeneračně, mají uklidňující účinek na celé tělo.
 • Kávový Peeling + zábal: vysoce účinná receptura s vyhlazujícími účinky, bez obsahu chemikálií, zmírňuje otoky, přispívá k svěžímu mladistvému vzhledu, vyhlazuje a tonizuje mladé a jemné vrstvy pleti které se dostávají na povrch a účinně odstraňuje nečistoty, uvolňuje póry. Výsledky: pokožka zůstává po dlouhou dobu hladká, jemná a jasná, po dvou týdnech používání se viditelně zlepší tonizace a struktura kůže, při pravidelné aplikaci se omezí výskyt tmavých skvrn a škod způsobených slunečním zářením. Patří rovněž mezi drsnější peelingy, je vhodný pro všechny, kteří nemají citlivou a alergickou pokožku.
 • Čokoládová masáž + zábal: zábal se třemi druhy čokolády Čokoládový zábal výborně působí na pokožku, kterou vyhlazuje a regeneruje. Odbourává celulitidu a strie.

   
Zobrazit více
Naposledy změněno: 3. 8. 2020