ÚvodCo chcete dělat?Lázně a wellnessAdam Masáže Praha – masáže, relaxace, duševní a fyzické uvolnění
Lázně a wellness

Adam Masáže Praha – masáže, relaxace, duševní a fyzické uvolnění

Přímo naproti stadionu Bohemians v Praze – Vršovicích, najdete masážní studio ve kterém vám masér s dlouholetou praxí v léčebném zařízení v Mariánských Lázních nabízí své služby na profesionální úrovni.
Kvalitní masérské služby na profesionální úrovni za velmi příznivé ceny. Masáž je terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí. Masáž je bezpochyby nejstarší formou terapie; je to něco, co zvířata i lidé dělají téměř instinktivně, chtějí-li poskytnout útěchu a zmírnit bolest.

Druhy prováděných masáží:
 
 • Luxusní masáž "Afroditin sen" masáž speciálními kartáči + zábal se šlehanou smetanou a medem: masáž vás zbaví odumřelé povrchové vrsvy kůže a získáte tak pokožku hladkou a zcela obnovenou. Potom je aplikována po celém těle šlehaná smetana s medem a proveden celotělový zábal na 20 minut.
 • Holisická masáž: pomáhá odstraňovat únavu a urychluje regeneraci organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení. Vhodná při bolestech zad. Uvolňuje namožené svaly po sportovní i jiné fyzické zátěži.
 • Speciální masáž pro řidiče: masáž přírodním balzámem potlačujcí únavu, bolesti hlavy a zad, které jsou spojeny s dlouhodobým řízením motorových vozidel.
 • Reflexní terapie – chodidla: terapie založená na reflexních bodech na chodidlech a dlaních, které odpovídají daným orgánům našeho těla. Pomáhá odstraňovat bloky reflexních drah a tím zlepšuje činnost jednotlivých orgánů.
 • Masáž dolních končetin: celková masáž dolních končetin pro uvolnění napětí, únavy a bolesti. Nejvíce ohrožená část lidského těla, která při nedostatečné péči může přispět k otokům a krevním sraženinám, které jsou příčinou plicní embólie.
 • Terapie Hot Stones: představte si teplo přecházející z vulkanických kamenů do ztuhlých svalů, kombinované s masáží. Teplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl a zbavuje stresu a napětí.
 • Masáž hlavy a šíje (čínská protimigrénová): vynikající a osvědčená metoda, jak se zbavíte bolestí hlavy, blokace krční páteře i ucpaných nosních dutin, jejíž základy pochází z reflexní terapie, Shiatsu a Thajské masáže.
 • Anticelulitidová masáž s ozonovým zábalem: spočívá v hloubkovém promasírování problémových částí těla (stehna, hýždě). Po této masáži se do pokožky vmasíruje olivový krém obohacený ozonem. Ozon působí proti celulitidě, vyhlazuje strije a drobné žilky a vypíná kůži.
 • Aromamasáž: spojuje samotnou techniku masáže s léčebným účinkem éterických olejů. Masáž je vedena celkově jemně tak, aby se klient hluboce uvolnil, a tím nastartoval samoléčebné procesy v těle. Potom nastává fáze mírného tlaku na akupresurní body, oblasti zatuhlých svalů, vápenatých usazenin atp. a následně opět uvolnění pro co největší relaxaci klienta. Po terapii klient odchází odpočatý jak po fyzické stránce (cítí se „lehčí“, ohebnější), tak po psychické (nezřídka se stává, že klient po dobu masáže tvrdě spí).
 • Medová detoxikační masáž: prospěšná a zároveň příjemná procedura a nevyžaduje nic jiného, než abyste si ji ve velkém vychutnala. Při medové masáži ležíte na břiše. Masér Vám záda potře voňavým tekutým medem a poté ho speciální technikou vmasíruje do těla. Med vlivem napětí a podtlakem z těla vytahuje škodlivé látky, houstne a barví se.
 • Zábaly bahnem z mrtvého moře: obrovské množství jódu a brómu v bahně, vodě a vzduchu působí blahodárně na celý nervový systém. Síra a hořčík pomáhají léčit kožní nemoci (lupénka, ekzémy, akné) a draslík působí příznivě na artritidu a revma. Bahno používané na zábal je 100 % přírodní produkt Mrtvého moře. Teplé bahenní zábaly mají zároveň výrazný analgetický a zklidňující efekt při bolestech kloubů a potížích pohybového aparátu ( revmatismus, artroza, záněty šlach, svalová únava…). Působí hojivě, relaxačně a regeneračně, mají uklidňující účinek na celé tělo.
 • Kávový Peeling + zábal: vysoce účinná receptura s vyhlazujícími účinky, bez obsahu chemikálií, zmírňuje otoky, přispívá k svěžímu mladistvému vzhledu, vyhlazuje a tonizuje mladé a jemné vrstvy pleti které se dostávají na povrch a účinně odstraňuje nečistoty, uvolňuje póry. Výsledky: pokožka zůstává po dlouhou dobu hladká, jemná a jasná, po dvou týdnech používání se viditelně zlepší tonizace a struktura kůže, při pravidelné aplikaci se omezí výskyt tmavých skvrn a škod způsobených slunečním zářením. Patří rovněž mezi drsnější peelingy, je vhodný pro všechny, kteří nemají citlivou a alergickou pokožku.
 • Čokoládová masáž + zábal: zábal se třemi druhy čokolády Čokoládový zábal výborně působí na pokožku, kterou vyhlazuje a regeneruje. Odbourává celulitidu a strie.

   

Aktuality

Tři oříšky pro prince Pavla Trávníčka

Autorské čtení a autogramiáda herce a spisovatele Pavla Trávníčka.
Praha 10, Praha

Čarodějnická kuchyně

Čarodějka Katka vám odhalí magii a symboliku ingrediencí z vaší kuchyně.
Praha 10, Praha

Art Happening – herecké dílny pro mládež z pražských Vršovic a okolí

Nepravidelné herecké dílny pro mládež od 11 do 18 let z pražských Vršovic a okolí pod vedením zkušených pedagogů a divadelních režisérů z divadelní školy Talent drama studio. Vhodné pro mladé tvořivce, kteří chtějí poznat a zkusit si jak vnímat, všímat si a pracovat s impulzy v herectví a divadle.
Praha 10, Praha

Dobročinnej Blešák

Prodej stylového oblečeni na podporu neziskové organizace Nedoklubko. Akce se koná ve vršovické kavárně Vzlet, ve které si můžete vychutnat skvělou kávu, pivo a spoustu dalších drinků. Pro děti je připravena malá kreativní dílnička.
Praha 10, Praha

Den dětí v Toulcově dvoře

Přijďte na Toulcův dvůr oslavit Den dětí. Čekají vás různé hry, staré, nové, tradiční i originální. Na posilněnou si můžete ve Zdravé jídelně dát něco dobrého a využít k relaxaci přírodní areál.
Praha 10, Praha

Turistický vlak Český ráj z Prahy do Jičína a Turnova

Turistický vlak Český ráj vyráží o sobotách a nedělích a ve svátky na trasu: Praha hl. n. – Nymburk-město – Jičín – Kopidlno – Turnov a zpět. Ve vlaku je možná úschova během přepravy, převoz kol do vyčerpání kapacity.
Praha 10, Praha

Pražský železniční den 2024

Pražský železniční den je akce ke dni dětí a pro milovníky vlaků. Tentokrát v areálu stanice a depa ve Vršovicích, v sobotu 1. června 2024. Těšit se můžete na oblíbené jízdy historickými i moderními vlaky a na prohlídku zázemí provozu železniční dopravy.
Praha 10, Praha

Kokořínský rychlík

Kokořínský rychlík jezdí z Prahy do oblasti Kokořínska, do městečka Mšeno a zpět každou sobotu, neděli a státní svátek od posledního březnového víkendu do prvního listopadového víkendu.
Praha 10, Praha

Aktivity v okolí

Skryté příběhy – výletní objevitelská hra pro rodiny s dětmi

Hra v podobě mobilní aplikace obsahuje výletní trasy s příběhy z naší historie vyprávěné herci a zábavné úkoly, které si užije celá rodina.
Praha 10, Praha

Baby Club Juklík – plavání s radostí

Učíme děti milovat vodu. Plavání s radostí pro děti od 2 měsíců. Plaveme pouze ve vlastních centrech, kde máme plně pod kontrolou kvalitu vody. Veškeré zázemí je plně přizpůsobeno pro pobyt rodin s malými dětmi.
Praha 10, Praha

Brašnářství Tlustý v Praze

V Brašnářství Tlustý & spol. děláme na zakázku výrobky z prvotřídní kůže, které nekoupíte v obchodě. Kvalitní peněženky, opasky, aktovky a cestovní tašky s doživotní zárukou.
Praha 10, Praha

Průvodce Prahou

Poznejte Prahu s profesionální průvodkyní s více jak 10letou praxí. Objevujte pražskou historii a architekturu, zajímavé výhledy, průchody a tajemná zákoutí včetně tipů na další procházky i kulturní akce.
Praha, Praha

Husův sbor ve Vršovicích

Husův sbor ve Vršovicích je jedním z prvních objektů v Praze, který byl vybudován za použití metody předpjatého betonu.
Praha 10, Praha

Únikové hry na Praze 10

Různé příběhy, jeden prostor. Záchrana z potápějící se lodi Titanic, Freddyho noční můra, dobrodružné Star Wars, strašidelné Saw či sebepoznání v Márnici. Márnice je u nás hned dvakrát, takže můžete vyzvat na souboj své přátele či kolegy. Všechny dojmy pak můžete probrat v našem baru.
Praha 10, Praha

Extreme-Archery – adrenalinová lukostřelba v centru Prahy

Jako první v ČR přináší Archery game moderní pojetí lukostřelby s certifikovanými molitanovými hroty. A to vše v exkluzivním prostoru přímo v centru Prahy. Extreme-Archery se svým pojetím vrací ke kořenům, kdy luk a šíp představoval jeden z nejspolehlivějších prostředků k vlastní obraně.
Praha 4, Praha

Talent drama studio – škola herectví, dramatiky, autorské tvorby a improvizace

Talent drama studio je studiem dramatiky, herectví, autorské tvorby a divadla pro děti, mládež a mladé dospělé z pražských Vršovic a okolí. Hlásíme se k autorskému pojetí studia herectví a divadla na Katedře autorské tvorby a pedagogiky DAMU.
Praha 10, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Pivní bar Zubatý pes – ochutnejte piva z domova i ze světa

Zubatý pes v pražských Vršovicích se specializuje na piva kvalitní, chutná, voňavá, sytá, výjimečná a hlavně piva malých pivovarů, která jsou běžně obtížně dostupná. Ochutnáte zde vynikající piva z českých luhů a hájů, ale i skvosty zahraniční.
Praha 10, Praha

Restaurant Waldeska

Waldeska se zaměřuje na poctivou českou kuchyni. Nachází se v srdci Vršovic na Koh-i-nooru. Svůj název hrdě nese po jednom z nejvýznamnějších průmyslníků své doby, Jindřichu Waldesovi.
Praha 10, Praha

Botanica Coffee Truck – království květin a kávy ve Vršovicích

Ve vnitrobloku jednoho z domů na Vršovickém náměstí naleznete příjemné spojení květinářství a kavárny. Ostatně omamná kávová vůně se line do širokého okolí a láká milovníky tohoto moku a krásných květin k návštěvě.
Praha 10, Praha

Kro Vršovice

Kro Vršovice, to je bistro, kavárna i pekárna, kde servírují vše, co máte v Kro nejraději, od rána až do večera.
Praha 10, Praha

Café Jen ve Vršovicích

Populární sousedská kavárna, kam se místní s oblibou vydávají na snídani nebo víkendový brunch. Café Jen je proslulé spoustou domácích dobrot a výběrovou kávou z londýnských pražíren. V létě mají vždycky otevřenou krásnou zahrádku přímo na ulici.
Praha 10, Praha

Řízená zážitková restaurace Benjamin ve Vršovicích

Restaurace Benjamin obnovuje tradice. Je místem s neotřelou kuchyní, kde poznáte svého šéfkuchaře, místem, kde poznáte jeden druhého, místem kde se všichni zákazníci setkají u jednoho stolu a nechají se hýčkat chutěmi regionální české kuchyně.
Praha 10, Praha

Sklep Grébovka na Vinohradech v Praze 2

Vinohrad a vinný sklep umístěný ve vinici je majetkem Městské části Praha 2. Sklep provozují a vinici o rozloze cca 1,6 ha spravují Ing. Iveta Bulánková a Pavel Bulánek. Zde vyrobené víno má titul České zemské víno a pochází z kvalitních hroznů osmi odrůd.
Praha 2, Praha

Café Sladkovský ve Vršovicích v Praze

Café Sladkovský je vršovická kavárna – bar – restaurace založená v roce 2010 na myšlence spojení dobré kuchyně a veřejných aktivit.
Praha, Praha