Úvod > Co chcete dělat? > Divecentrum CZ – potápění v okolí Hradce
Letní sporty

Divecentrum CZ – potápění v okolí Hradce

Pojďte zkušební ponor na písníku Opatovice nebo Správčice nedaleko Hradce Králové a poznejte podvodní krásy. Divecentrum CZ nabízí výcvik metodikou systému UDI. Ve škole zajišťují všechny úrovně vzdělávání od úplných začátečníků Open Water Diver až po kurzy Instructor Trainer.
Pro stále čistou vodu je písník Opatovice velmi vyhledávaná lokalita ke koupání. Vodní nádrž je také mimopstruhovým rybářským revírem rybářského svazu. Přijďte si domluvit svůj zkušební ponor do potápěčského centra v Hradci Králové na Gočárově třídě 227 u bývalého autobusového nádraží Koruna a pojďte si zkusit potápění.

Divecentrum CZ je firma s dlouholetou tradicí­ a zkušenostmi. Nabí­zí výcvik pro zájemce o potápění v systémech UDI a SSI, kurzy obsluhy rebreatherů IATA atd. Je oficálními dovozci firem Scubapro, Uwatec, SubGear do České republiky, dále je prodejcem firem Aqualung, Aquatec, AQUA3, Cressi, Bare, Mares, Suunto, Technisub, Tiqullio a další­. Pořádá zájezdy za potápění­m na zajimavé lokality po celém světě. Pro potápěče i zachranáře provozuje autorizovaný servisní středisko veškeré potápěčské techniky, plnění a revize tlakových lahví, prodej a servis kompresorů. Provádí­ i potápěčské práce pod vodou.

Výcvik ve volné vodě provádí na své základně na Opatovickém písníku (6 km od Hradce Králové směr Pardubice) nebo na Správčickém písníku (u letiště v Hradci Králové), případně na lomech (např. Rumchalpa u Jičína).

Pokročilý výcvik probíhá buď na lomech v tuzemsku nebo celoročně na základně v Chorvatsku v městečku Šilo (ostrov Krk) , kde je zajištěno komplexní zázemí včetně kompresorů, lodí a ubytování.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Cona Coffee v Hradci Králové

Cona Coffee v Hradci Králové

Hradec Králové, Královéhradecko
Férová palačinkárna v Hradci Králové

Férová palačinkárna v Hradci Králové

Hradec Králové, Královéhradecko
Eggsit cafe

Eggsit cafe

Hradec Králové, Královéhradecko