Úvod > Co chcete dělat? > Životní styl > Pole Dance u Soni Kochové
Životní styl

Pole Dance u Soni Kochové

Chtěli byste se naučit Pole Dance, vidět rychle pokroky z hodiny na hodinu a preferujete cvičení v menší skupině? Tak přesně pro vás je otevřeno studio Simply Pole, ve kterém jsou všichni současní i budoucí milovníci Pole Dance vítáni!

Pole dance neboli tanec na vertikální tyči je spojením tance, gymnastiky, akrobacie a fitness. Může s ním začít úplně každý, nezáleží na věku ani předchozích tanečních nebo sportovních zkušenostech, i když jsou samozřejmě výhodou.

Vyučuje se na čtyřech jednokusových tyčích o průměru 4,5 cm vyrobených z nerezové oceli. Tyče jsou 3 m dlouhé s možností přepnutí na spinový režim. V sálu jsou zrcadla o výšce 2,7 m, takže se vždy na tyči uvidíte, i když vyšplháte úplně nahoru. Každá kurzistka má v sále k dispozici ručník na otírání tyče, podložku a vlastní poličku na odkládání věcí.

Provozovatel

Simply Pole - Studio Soni Kochové

Náměstí Hrdinů 1034
140 00 Praha 4
Tel.:
+420 777 856 219
Email:
sona.kochova@simp...
WWW:
www.simplypole.cz
GPS:
50,057521 14,435142
 
Region:
Praha
Město:
Praha 4
Tipy na výlet:
Praha 4 a okolí
 

Vstupné

Cena: 200 Kč

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Betlémy 2022 – kostel sv. Pankráce

Chlév a některé figury vznikaly zhruba od roku 1900. Později byl betlém doplněn o nové prvky z jiných, již neúplných betlémů.
Praha 4, Praha

Dinosauří den v Triloparku

V muzeu pravěku Trikopark v sobotu otvíráme výstavu Nelítostný pravěk spolu s dinosauřími dílničkami! V dinosauří dílně si děti zahrají na paleontology. Máte-li doma tvůrčího potomka se zájmem o přírodu, v dílničkách bude jako doma.
Praha 4, Praha

Betlémy 2022 – kostel sv. Václava v Nuslích

Architektura betlémské chýše odpovídá době vzniku jesliček v roce 1903. Se stylem stavby částečně korespondují figury, některé dřevěné, jiné zase "gipsové". V poslední době byl exteriér doplněn novými, plastovými figurami.
Praha 4, Praha

Mezinárodní festival jazzového piana – Martin Brunner a Daniel Garcia

Po šest večerů v období od 15. listopadu do 12. prosince 2022 zahrají v různých pražských sálech největší talenty klavírního jazzu ze čtyř kontinentů. Publiku se v rámci 27. ročníku MFJP představí stylově pestrá sestava virtuózů.
Praha 4, Praha

Aktivity v okolí

SquashArena Novodvorská

Squash, stolní tenis, aerobic a další sporty pod vedením zkušených instruktorů.
Praha 4, Praha

Badminton na Bublině

Sportovní přetlaková hala Bublina Arena disponuje florbalovým hřištěm o rozměrech 40x20m a čtyřmi badmintonovými kurty.
Praha 4, Praha

Kostel sv. Pankráce se zvonicí v Praze

Jednou z nejstarších nemovitých kulturních památek Městské části Praha 4 je raně barokní kostel sv. Pankráce stojící v místě menšího parku, bývalého hřbitova, zrušeného v roce 1866, při ulici Na Pankráci.
Praha 4, Praha

Fit Kemp v Praze 4 – Nuslích

Zábavné cvičení pod vedením wellnes koučů ve Fit Kempu v pražských Nuslích pro osoby všech fyzických výkonností i věku.
Praha, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Vyšehradská restaurace Kandelábr

Nemáte chuť na trochu české klasiky? Restaurant Kandelábr na pražském Vyšehradě ji přináší v moderním pojetí a s vytříbeným stylem.
Praha 4, Praha

Food truck Gule

Sociální podnik pro osoby s handicapem. – GULE (Gastronomie Umožňující Lidem Existovat).
Praha, Praha

Holiday Inn Prague

Čtyřhvězdičkový hotel Holiday Inn Prague se nachází v klidné lokalitě Vyšehradu přímo u Kongresového centra Praha s výbornou dostupností do centra Prahy.
Praha 4, Praha

Asijská restaurace Yam Yam v Praze

V restauracích Yam Yam, které najdete na Vyšehradě, v Dejvicích a v Karlíně si pochutnáte na prémiové asijské kuchyni. Ať už se k nám chystáte na rodinnou večeři, pracovní oběd či chcete uspořádat soukromou akci, doporučujeme rezervovat stůl předem.
Praha 4, Praha