!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Poklady našich vinohradů v Rakvicích
Gurmánská turistika

Poklady našich vinohradů v Rakvicích

Kvalitní jakostní a přívlastková vína s nezaměnitelným charakterem ve vinotéce vinařství Víno Rakvice.
Společnost Víno Rakvice je součástí Velkopavlovické vinařské oblasti a je úzce spjata s vinařstvím, jehož kořeny sahají až do roku 1886. Svahovité pozemky, půdní složení a zejména klimatické podmínky nejen v této trati, ale i v tratích Kozí horky a Trkmansko, umožňují reduktivním řezem a odbornou prací ve vinicích docílit velmi dobré cukernatosti a aroma hroznů jako základ pro výrobu kvalitního vína. V těchto viničních tratích je pěstováno široké spektrum odrůd bílých i červených vín.

Kolektiv společnosti vás srdečně zve k návštěvě vinařství. Rádi vás uvítdají v areálu firmy a poskytou vám všechny potřebné informace a to jak pro maloobchodní, tak i velkoobchodní prodej. Jste zváni i k návštěvě vinotéky s možností ochutnávky našich výrobků a příjemnému posezení přímo ve firmě a nebo u partnerů, u kterých je možné pobýt při dobrém jídle, pití i cimbálové muzice.

Návaznost na cykloturistické stezky a blízkost Lednicko-valtického areálu i Pálavských jezer vám umožní rozšířit své poznatky nejen o přírodu, ale i příjemný odpočinek spojený s poznáním kvalitních vín pocházejících nejen z vinic ve vinařských tratích naší obce, ale i vín pocházejících z vinařské podoblasti Velkopavlovické a Mikulovské.

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 20. 9. 2019
Obora Obelisk u Lednice

Obora Obelisk u Lednice

Lednice, Jižní Morava
Rozhledna Maják na Přítlucké hoře

Rozhledna Maják na Přítlucké hoře

Přítluky, Jižní Morava
Židovský hřbitov v Podivíně

Židovský hřbitov v Podivíně

Podivín, Jižní Morava
Paintball Lednice

Paintball Lednice

Lednice, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí