Úvod > Co chcete dělat? > Podívejte se do jeskyní Moravského krasu trochu jinak

Podívejte se do jeskyní Moravského krasu trochu jinak

Příroda
Netradiční jeskyňářské programy a kurzy speleologie nebo slaňování vám zajistí Hotel Stará škola ve Sloupu. Netradičně - s přílbou, světlem a kombinézou, vás naučí slaňovat a lézt po laně jako jeskyňáři. Připraveno je i 30 nejrůznějších výletů po okolí - včetně projížďky na koni či v kočáře.
Rodinný Hotel Stará škola se nachází v městečku Sloup, které je severní vstupní branou do Národní přírodní rezervace Moravský kras - oblasti světoznámé jako jeden z největších komplexů vápencových jeskyní, propastí a krasových útvarů ve střední Evropě.

Hostům jsou k dispozici i tři stylové salonky, otevřený krb a stylový hotelový bar. Po dohodě jsme za hezkého počasí schopni zajistit také romantický táborák nebo rožnění masa.

Hotelová restaurace vás svým krásným dřevěným interiérem přenese mezi alpské velikány. Pochutnáte si na tradičních domácích jídlech z pečlivě vybíraných surovin, vybraných specialitách rakouské kuchyně i jídlech připravovaných na otevřeném ohni. V nabídce nechybí výběr kvalitních vín.

Hotel Stará škola úzce spolupracuje se základní školou městečka Sloup. Díky tomu  mohou naši hosté využít sportoviště školy, jehož součástí je:
  • tělocvična (oblíbený je např. aerobik, sálová kopaná, basketbal, … )
  • fitness centrum
  • krytý vyhřívaný bazén (v provozu od podzimu do jara)
  • venkovní areál s umělým povrchem

Volný čas si můžete zpestřit v zábavním centru, vystavěném v nápaditém stylu venkovské stodoly. Najdete u nás 2 bowlingové dráhy, kulečník, stolní fotbálek a otevřený krb. Moravský kras je známý pro svou nádhernou přírodu a příležitosti pro milovníky aktivního využití volného času. Oblíbené jsou především:
  • trasy pro in-line bruslaře
  • výlety na kolech a koloběžkách
  • výlety na koních nebo v kočáře taženém spřežením
 
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 10. 2019