!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Plavecký klub Vlček na Praze 6

Plavecký klub Vlček na Praze 6

Letní sporty
Plavecké kurzy, výuka plavání kojenců, batolat a dětí od 4 měsíců věku. Bazén s úpravou vody UV lampami s minimem chlóru a teplotou vody 32°C. Zázemí je plně uzpůsobeno pobytu dětí a rodičů. Lektoři s akreditací a praxí.
Plavecký klub Vlček sídlí v prostorách nově zrekonstruované vily. Bazén je přizpůsobený plavání dětí a rodičů, voda čištěna technologií UV lamp s minimem chlóru, nejedná se o veřejné koupaliště. K dispozici je zde velká herna, kavárnička a  zahrada. Veškeré prostory uzpůsobené dětem a rodičům.

V plaveckém klubu se věnujeme „plavání“ a cvičení rodičů s dětmi od 3 měsíců do 6 let věku. Nabízíme kurzy plavání novorozenců, batolat a předškoláků spolu s rodiči, plavání mateřských škol. Zařazení do skupin dle věku a pokročilosti, vždy s přihlédnutím k psychomotorickému vývoji dítěte.

Cílem plaveckých kurzů je postupné zvládnutí základních plaveckých dovedností (mít rád vodu, pohyb ve vodě, abeceda nebo škola potápění, výdechy do vody, splývání, skákání atd.), plavecké pohyby a plavecké způsoby. Bazén s úpravou vody UV lampami s minimem chlóru a teplotou vody 32°C. Zázemí je plně uzpůsobeno pobytu dětí a rodičů. Lektoři s akreditací a praxí.


Celý popis
Naposledy změněno: 4. 10. 2019