Úvod > Co chcete dělat? > Plavecký bazén v Lounech
Lázně a wellness

Plavecký bazén v Lounech

Bazén v Lounech je největší stavbou posledního čtvrt století. Je bezpečný, moderní, postavený pro sportovní i rekreační plavání. A navrch k tomu má unikátní skleněnou fasádu, která připomíná kopce Českého středohoří.
Pohodlný vstup do bazénu o 6 drahách, který má 25 metrů, ocení především senioři. Odpočinout si můžete ve vířivce a v sauně, součástí areálu je i venkovní 80 metrů dlouhý tobogan se samostatným dojezdem, divoká řeka a pro nejmenší návštěvníky je samostatný kojenecký bazén se zázemím. Pro děti je také určen menší bazén se skluzavkou.

Na terase se pak nachází venkovní vířivka, do které je možné proplout z vnitřní haly. Saunová část nabízí dva druhy saun – bio a finskou – či parní lázně. V přízemí také naleznete posilovnu. Pro vaše bezpečí zde pracují profesionální plavčíci. V bazénu funguje i mokrý bar.


Jak se k bazénu dostanete:

Směr od Prahy – druhá odbočka Louny centrum, po příjezdu do Loun přes kruhový objezd druhým výjezdem, na druhém kruhovém objezdu odbočte prvním výjezdem z kruhového objezdu  a po levé straně uvidíte městskou plaveckou halu. V blízkosti najdete také bezplatné parkoviště.