Úvod > Co chcete dělat? > Letní sporty > Plavba hausbotem po řece z Hluboké nad Vltavou
Motorová jachta SC35 Eva
Letní sporty

Plavba hausbotem po řece z Hluboké nad Vltavou

Staňte se na pár dní kapitánem – půjčte si obytnou loď bez kapitánských zkoušek! Lodě jsou velmi komfortní, mají prostornou kajutu, kuchyň, koupelnu se sprchou a WC, terasu s místem pro opalování a velkorysou palubu, to vše s výhledem na zámek Hluboká. Zažijte plavbu bez obav z Budějic až na Orlík!
Skvělá dovolená či víkend na Vltavě a výborný nápad pro partu přátel, rodiny a všechny milovníky vody.

V půjčovně lodí na Hluboké nad Vltavou si lze pronajmout loď zcela bez kapitánských zkoušek.
 
Najdete zde skvělé hausboty YB35 Viktorie, Charlotte, Awa i Adele, s prostornou kajutou, kuchyní s vařičem a chladničkou, koupelnou se sprchou a WC, střešní terasou s možností grilování a místem pro opalování.

Nově od sezony 2022 si lze půjčit luxusní motorové jachty Suncamper 35 Eva, Santia a Margharita s příďovým řízením, moderní kajutou s velkým prostorem a 7 lůžky. 
 
Lodě celkem pojmou až 8 osob (vybaveny jsou 6 nebo 7 lůžky). Koupací plato či střešní terasa s posezením umocní zážitek z pobytu a plavby po řece Vltavě.
 
Co vše uvidíte z paluby lodi? České Budějovice, kanál s divokou vodou ve Vrbném, Hlubokou nad Vltavou, Purkarec, Týn, Orlík v celé jeho délce…

K lodi si lze půjčit paddleboardy, nafukovací člun, gril, a řadu dalšího vybavení k prožití skvělého času na palubě. 
 
Lodě se půjčují bez kapitánských zkoušek, vše potřebné vás obsluha půjčovny naučí a zaškolí při předání lodi. Stačí jen objednat termín a vyplout!

Zimní prohlídky zámku Hluboká

Zimní prohlídky na zámku Hluboká lákají k návštěvě již několik let. Návštěvníci zavítají do devíti pokojů soukromých apartmá posledních čtyř generací majitelů hlubockého panství – Schwarzenbergů.
Hluboká nad Vltavou, Jihočeský kraj

Země živitelka 2023 v Českých Budějovicích

Mezinárodní agrosalon Země živitelka je jednou z největších výstav v České republice zaměřených na tradiční zemědělské obory mezi něž patří rostlinná a živočišná výroba, zemědělská technika, potravinářská výroba, lesní a vodní hospodářství, zahradnictví a pěstitelství a další.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Princezna Lada – divadelní představení pro děti

V rámci akce Pionýra Ledové České Budějovice 2023 se v sobotu 4. února v podvečer nabízí ke zhlédnutí pohádkové divadelní představení. Neváhejte a přijde se podívat na klasickou pohádku – příběh s dobrým koncem.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Indian Riders Fest 2023 v Českých Budějovicích

Přijďte si vychutnat jedinečnou atmosféru s Indian riders z celé Evropy a zbytku světa na Indian Riders Fest 2023 v Českých Budějovicích.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Hausbotem po Vltavě Hluboká nad Vltavou

Staňte se na pár dní kapitánem! Pronajměte si zcela novou obytnou loď bez kapitánských zkoušek! Lodě nabízí plnohodnotný komfort – prostornou kajutu, kuchyň, samostatnou koupelnu se sprchou a WC, terasu s místem pro opalování či velkorysou palubu, a to vše s výhledem na zámek Hluboká!
Hluboká nad Vltavou, Jihočeský kraj

Lanové centrum Hluboká nad Vltavou

Toužíte po neobvyklých zážitcích? Máte adrenalin v krvi? Přijďte zažít jedinečné chvíle právě do Adrenalin parku! Nabídne odreagování, vzrušení a nezapomenutelné zážitky... zkrátka vše!
Hluboká nad Vltavou, Jihočeský kraj

Zámecká vodárna na Hluboké

Zámecká vodárna v Hluboké nad Vltavou zásobuje zámecké kašny i zahradu užitkovou vodou je historickou stavbou z poloviny 16. století. Vodní čerpadla pohánějí Francisovy turbíny, které jsou upevněny na dřevěných konstrukcích. Během let 2021 až 2022 prošla důkladnou obnovou.
Hluboká nad Vltavou, Jihočeský kraj

Pardálův výběh v Hluboké nad Vltavou

Pardál vybudoval v Adrenalin parku v Hluboké nad Vltavou dráhu se sedmi náročnými překážkami, které zaručují perfektní zábavu. Sestava rafinovaných překážek důkladně prověří, jestli jste silní a mrštní jako Pardál.
Hluboká nad Vltavou, Jihočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Wellness Hotel Diamant Hluboká nad Vltavou

Pětihvězdičkový hotel nabízí ubytování v 34 luxusních pokojích i pro nejnáročnější klienty.
Hluboká nad Vltavou, Jihočeský kraj

Hotel Podhrad Hluboká nad Vltavou

Hotel Podhrad se nachází v samotném centru města Hluboká nad Vltavou, které je jedním z nejkrásnějších koutů Jihočeského kraje. Hotel je situovaný několik kroků od dominanty celého města, státního zámku Hluboká.
Hluboká nad Vltavou, Jihočeský kraj

Restaurace Solidní Šance v Hluboké nad Vltavou

Solidní šance je vůbec nejstarší hostinec na Hluboké. Zájezdní hospoda tu byla zřízena již v roce 1692 a od té doby se tu hostinská činnost provozuje nepřetržitě již tři století.
Hluboká nad Vltavou, Jihočeský kraj

Pivovar Hluboká nad Vltavou

V pivovar se změnil historický sál někdejšího hotelu Obec, který vyrostl na počátku 20. století na popud Adolfa Josefa Schwarzenberga.
Hluboká nad Vltavou, Jihočeský kraj