Úvod > Co chcete dělat? > Pilotem na zkoušku v Brně - Tuřanech

Pilotem na zkoušku v Brně - Tuřanech

Zážitky
Neopakovatelný zážitek - vyzkoušejte si být pilotem... Milujete letadla, volnost pohybu či vzrušení? Umíte jednat v krizových situacích? Lákalo by vás sedět v kokpitu a zjistit, o čem to přesně je? Pojďte si vše jen vyzkoušet.

Pilotem na zkoušku Pilotem na zkoušku je zážitková akce, při které si člověk bez jakýchkoliv zkušeností vyzkouší, jaké to je, řídit skutečné letadlo za letu. Vše samozřejmě pod dohledem zkušeného instruktora letecké školy. Vyzkoušíte si, zda máte talent a cit pro řízení letadla a zda dokážete s klidem řešit nouzové situace. Společně s pilotem naplánujete let, zakreslíte trasu v mapě, zkontrolujete aktivaci vzdušných prostorů, naprogramujete palubní přístroje, zjistíte aktuální meteorologické podmínky, provedete předletovou prohlídku letadla, poslechnete si, jak vyžádat povolení ke startu.

Odposlechnete správnou frazeologii při komunikaci s řídící věží. Jako druhý pilot zkontrolujete předletové úkony po kapitánovi letadla. Při letu budete plnit funkci 2. pilota a budete řešit krizové situace. Po obdržení povolení narolujete na dráhu. Poslední kontrola přístrojů. Motor na plný výkon, akcelerace rychlosti a odlepení od země... letíte. Po startu budete mít na starosti navigaci letadla a k dispozici budete mít pouze mapu a kompas.

Let včetně mezipřistání je naplánován na přibližně jeden a půl hodiny a každý účastník bude vždy minimálně po 20 minutách plnit simulovanou funkci 2. pilota na pravém předním sedadle vedle kapitána. Přistanete na 2 dalších letištích, kde se posádka vystřídá. Celkem poletíte hodinu. Po návratu na letiště se zúčastníte poletového briefingu, proberete celý let a zážitky. Létá se i s ultralehkými letadly a vrtulníky.

Letiště: Brno - Tuřany (LKTB) a Ostrava - Mošnov (LKMT).

Darujte tento zážitek svému partnerovi, kamarádovi - dárkový poukaz obdržíte emailem nebo poštou. Platí pro akce ve všech termínech a místech. Obdarovaný po obdržení certifikátu vyplní rezervaci (dle pokynů na certifikátu) a uvede číslo poukazu. Dárkový poukaz je platný 1 rok. Vhodný dárek pro klienty nebo pro stmelení pracovního kolektivu. Akci zabezpečujeme v individuálních termínech také jako team building aktivitu pro firmy a větší skupiny zájemců (6 a více osob).

Celý popis
Naposledy změněno: 18. 7. 2019
16.5.
Night Run Brno

Night Run Brno

Brno, Jižní Morava
15.2.
16.2.
Taneční večer RugCutters' Ball

Taneční večer RugCutters' Ball

Brno-Židenice, Jižní Morava
6.12.
29.2.
Kluziště Salesiánské centrum v Brně-Líšni

Kluziště Salesiánské centrum v Brně-Líšni

Brno-Líšeň, Jižní Morava
6.3.
7.3.
29. reprezentační ples

29. reprezentační ples

Brno-Vinohrady, Jižní Morava
Vyhlídkové lety v Brně - Tuřanech

Vyhlídkové lety v Brně - Tuřanech

Brno-Tuřany, Jižní Morava
Vyhlídkový let nad Pálavou

Vyhlídkový let nad Pálavou

Brno-Tuřany, Jižní Morava
Na dostihy do Brna

Na dostihy do Brna

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Hnízdo

Restaurace Hnízdo

Brno-Slatina, Jižní Morava
Panský pivovar Sokolnice

Panský pivovar Sokolnice

Sokolnice, Jižní Morava
Industra Coffee v Brně

Industra Coffee v Brně

Brno, Jižní Morava