!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Pilates Czech
Životní styl

Pilates Czech

Expert na skupinové a individuální cvičení Pilates na strojích. Kvalitní tradiční cvičení s respektem k individuálním potřebám a novým biomechanickým poznatkům. Specialista na mezinárodní certifikaci instruktorů, jejich další rozvoj a podporu.
Nejste si jisti účinností Pilates metody? Zažijte, co opravdu znamená cvičit PILATES na original strojích. Zbavíte se tak bolestí zad, krku a páteře, stressu i nadváhy. Poznejte výhody Pilates na vlastní kůži! Skupinové a individuální cvičení na originálních Pilates strojích, Pilates pro těhotné, Pilates pro Sportovce.

Cvičební program na všech original Pilates strojích je výrazně účinnější než cvičení na podložce. Dříve zformujete svoji postavu a posílíte svaly celého těla!

On-line rezervace hodin, max 6 lidí ve skupině, osobní přístup, mezinárodně vzdělaní lektoři, komfortně vybavené studio, cvičení vhodné v každém věku!
Zobrazit více
Naposledy změněno: 3. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí