Úvod > Co chcete dělat? > Piknik ve Freestyle Parku Modřany

Piknik ve Freestyle Parku Modřany

Gurmánská turistika
Dopřejte si výtečné, lehké jídlo a pití, to vše ve spojení s přírodou na břehu Vltavy! Travnatá louka ve volnočasovém areálu Freestyle Parku Modřany je pro pravý piknik jako dělaná. Šéfkuchař Radek Roubíček pro vás připravil 2 varianty piknikových košů.
Podlehněte kouzlu pravého anglického pikniku a užijte si se svými blízkými skvělé odpoledne u restaurace Port62 ve Freestyle Parku Modřany. Na louce u řeky je vždycky krásně!
 

Nabídka piknikových košů:

Varianta za 600 Kč je ideální pro dvě osoby a zahrnuje: 2 ks panini šunka, sýr, 2 ks club sendvič s kuřecími prsíčky, 2 ks pečené kuřecí stehýnko (podávané za studena), nakládaná zelenina, 200 g sýrový talíř s ovocem, 2 ks Donuts, pečivo, 1 láhev Prosecco, 1 l pomerančový juice.

Varianta za 1200 Kč pro 2-4 osoby v sobě skrývá: 2 ks panini šunka, sýr, 2 ks club sendvič s kuřecími prsíčky, 1 ks celé pečené kuře (podávané za studena), nakládaná zelenina, 300 g sýrový talíř s ovocem, 4 ks Donuts, pečivo, 1 láhev Prosecco, 1 l pomerančový juice.

Piknikový koš včetně níže zmíněných věcí bude půjčen oproti vratné záloze ve výši 1000 Kč. Součástí je: piknikový koš, piknikové nádobí (talíře, příbory, sklenky na nápoje, hrnky na nápoje), ubrousky, pikniková deka, slunečník, pytlík na odpadky, případně vývrtka.

Piknikový koš si můžete objednat vždy do 11 hodin následujícími způsoby: přímo v restauraci Port62, na info@port62.cz nebo na čísle 733 762 237. Doba přípravy a kompletace koše trvá 4 hodiny od momentu objednávky.
Celý popis
Naposledy změněno: 6. 10. 2019