Úvod > Co chcete dělat? > Penzion Vítovce na Šumavě
Ubytování

Penzion Vítovce na Šumavě

Dopřejte si alespoň krátký oddych v překrásné přírodě nedaleko obce Nespice na Šumavě. Penzion Vítovce s milou a domácí atmosférou naleznete v krásně položeném klidném tichém údolí v obci Nespice. Poznejte krásný kraj, kde ještě krásná příroda a čerstvý vzduch existují.
Penzion nabízí ubytování v osmi dvou až pěti lůžkových pokojích. Všechny jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením WC a sprchou. Služby dětem se v penzionu Vítovce poskytují zdarma – dětská postýlka, vanička a dětská stolička. V penzionu je také klubovna s kulečníkem, knihovnou, lze si zde zahrát šachy. Venku pak můžete využít přírodní koupaliště, hřiště na volejbal a nohejbal.

K penzionu patří také 12 chatek pro letní ubytování, které jsou vhodné pro letní tábory, školy a školky v přírodě. Chatka má 4 lůžka na dvou palandách. K dispozici jsou zde společné umývárny se sprchou a WC. Parkování je na vlastním pozemku těsně u penzionu. K dispozici je prostor na bezpečné uložení lyží a kol.

Využít můžete také stylově zařízenou restauraci s barem a kapacitou 40 míst. V létě je možné posezení na terase, kde budete také obslouženi. Restaurace je vybavena TV, je zde také možnost bezplatného připojení na internet přes wifi. Ubytování je bez stravování s možností příplatku snídaně 80 Kč a polopenze za 200 Kč na osobu/den.

V Nespicích naleznete tichý kout klidu, čerstvého vzduchu a krásných lesů. Strávit zde příjemný pobyt můžete ve všech ročních obdobích. Penzion je ideální výchozím bodem pro pěší i cyklo turistiku, okruhy na běžky a pro výlety do okolí za atrakcemi a zajímavostmi Šumavy.

Provozovatel

Penzion Vítovce

Nespice 22
384 73 Vacov
Tel.:
+420 388 310 719
Tel.:
+420 607 830 402
Email:
info.penzionvitov...
WWW:
www.penzionvitovc...
GPS:
49,115723 13,734078
 
Region:
Jihočeský kraj
Oblast:
Šumava
 

Vstupné

Cena: 350 Kč

Poznámka:Ubytování v penzionu bez stravy za osobu a noc. Ubytování v chatce: 2 osoby/noc: 300 Kč.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Annín – wellness v srdci Šumavy

Hotel Annín – wellness v srdci Šumavy

Dlouhá Ves, Plzeňský kraj
Penzion Baurů Dvůr

Penzion Baurů Dvůr

Zdíkov, Jihočeský kraj
Hotel Zámek Zdíkov

Hotel Zámek Zdíkov

Zdíkov, Jihočeský kraj
Divoký Bistro

Divoký Bistro

Stachy, Jihočeský kraj